Rihanna Kırmızı Dekolteli Elbisesi İle Hayranlarını Şaşırttı

Rihanna'nın son zamanlarda kiloları ile başı dertte! Son filminin galasında giydiği elbise ile de gündeme bomba gibi düşmeyi başardı.

Rihanna Kırmızı Dekolteli Elbisesi İle Hayranlarını Şaşırttı

Rihanna'nın Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu filminin Avrupa promiyeri için seçtiği elbise bazı hayranları tarafından çok beğenilip yakıştırılsa da bazıları tarafından hiç beğenilmemiştir ve yakıştırılmamıştır. Elbise kırmızı uzun ve derin göğüs dekoltesi olan bir elbisedir ancak Rihanna'nın yeni zamanlarda aldığı kilolarla bu elbise birleşince onu daha kilolu göstermiştir.


Rihanna Kırmızı Göğüs Dekolteli Elbisesiyle... paylaşan: haberler Cesur Dekolte

Elbisenin kabarık modeli derin göğüs dekoltesi ve kıpkırmızı rengiyle Rihanna tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bir dünya yıldızının kimseyi umursamadan ne aldığı kiloları ne de çevreden gelen tepkileri umursamadan giyinmesi büyük bir özgüvendir. Rihanna da bu özgüvenin kraliçesidir diyebiliriz. Şu aralar aldığı kilolarla gündemden düşmeyen rihanna zayıfken de kiloluyken de güzel ve seksi olabileceğini filmin avrupa prömiyerinde giydiği uzun kırmızı derin göğüs dekolteli elbiseyle kanıtlamıştır. Bu elbiseyi giymek cesaret işidir ve Rihanna da bir dünya starı olduğunun farkındadır ve o elbiseyi giyebilecek cesarete ve özgüvene sahip olduğunu herkese göstermiştir. Uzun kırmızı elbisesinin içinde adeta bir kuğu gibidir. O elbiseyi belki başka bir star giyse bu kadar tepki çekmeyecek veya ilgi odağı olup gündemden uzun bir süre düşmeyecek vaziyete gelmeyecektir ancak Rihanna'nın her hareketi her giydiği aldığı kilolar verdiği kilolara kadar her davranışı uzunca bir süre dünya gündeminde kalmaktadır.

Dünya Starı Olmak

Star olmak dikkat çekmek sürekli gözlerin senin üstünde olması zordur ancak sevildiginş beğenildiğini bilmekte eminim ki bu zorluğun üstesinden gelmeye yardımcı olmaktadır. Rihanna'nın da hayran kitlesinin fazlalığı şarkılarının dünya çapında bilinmesi dünya'daki sayılı şarkıcılardan olması onu bir dünya starı yapmıştır. Dünya starı olmak ise hem giydiğin elbiseleri hem davranışlarının hem de alıp verdiğin kiloların haber değeri taşıyıp gündeme oturmasıdır.  Yani işin özetine gelicek olursak elbiseyi giyenin Rihanna olduğu unutulmamalıdır.

rihanna kırmızı elbise rihanna gala elbise rihannanın kırmızı elbisesi rihanna kilolu elbise
Yorum Ekle
Kalan karakter sayısı : 500
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı