Başakkent Holding 20.Yılında

Başakkent Holding 20.Yılında

Ülkemiz istihdamına büyük katkılar sunan Başakkent Holding’in ilk şirketi Başak İnşaat’ın daha önceden planlanan 20.yıl kutlamaları, ülke ve bölgedeki yaşanan kritik süreçten dolayı ertelendi.

Başakkent Holding 20.Yılında

Başakkent Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Başak, 20 yılını 17 Nisan’da dolduracak olan Başak İnşaat’ın kutlama etkinliklerini ertelediklerini kamuoyuna duyurdu.

 

Aynı zamanda Türkiye Milletvekilleri Birliği Genel Başkanı ve Şanlıurfa 23.Dönem Milletvekili olan Ramazan Başak’ın sahibi olduğu Başakkent Holding’in bünyesindeki Başak İnşaat’ın 20.yıl etkinlikleri için ertelendi. Başak ülkemizin ve milletimizin hassasiyetlerine önem verdiklerini ve her zaman milletinin yanında olduğunu belirtirken, etkinliklerin ertelenme gerekçesini şu sözlerle ifade etti:

“Bulunduğumuz dönemde ülkemiz ve bölgemizin içinde bulunduğu kritik süreçten dolayı, 17 Nisan 1998’de kurulmuş olan Başak İnşaat’ımızın 20.yılından dolayı planlanan tüm etkinliklerini ertelemiş bulunmaktayız. Birlik ve beraberliğimizle ülkemiz ve İslam aleminin içinde bulunduğu bu sıkıntılardan kurtulacağına olan inancımız tamdır. Ülke ve milletin çıkarlarını kendi menfaatlerinden her zaman üstün tutan Başakkent Holding olarak istihdam sağlamaya, üretmeye, gece gündüz demeden devam edeceğiz. Ülkemizin en büyük sorunlarından biri olan cari açığın kapanması için millet olarak çok çalışmalıyız.”

 

ramazan başak türkiye milletvekilleri birliği başakkent holding başak inşaat
Yorum Ekle
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Bodrum'dan yeniden 5.3'lük deprem korkuttu
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı
Milyonların Beklediği Memur zam oranları teklifleri açıklandı