GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-10-2022 10:47

Yılbaşına az bir süre kala alınması gereken süsler

Yılbaşına az bir süre kala alınması gereken süsler

Yılbaşına az bir süre kala alınması gereken süsler

Yılbaşı süsleri çok çeşitli seçeneklere sahiptir. Yılbaşı ağaç süsleri ile istediğiniz süslemeleri seçebilirsiniz. Bu süslerin tepesinde Noel ağacının tepesinden görünen bir yıldız var. Yıldız Noel süsleri farklı boyut, renk ve şekillerde mevcuttur. Metal yıldızlar, gümüş yıldızlar, içi boş yıldızlar gibi birçok farklı yıldız tasarımı sıralanabilir.

 En yaygın Noel dekorasyonu toplardır. Bu toplar birçok farklı renk, boyut ve malzemeye sahiptir. Toplara ek olarak, koniler de gerçek çam ağaçlarında bulunduğundan köknar süslemesi olarak kullanılır. Noel süsleri, Noel Baba Noel süsleri, kardan adam Noel süsleri, geyik Noel süsleri, şekerler, hediye kutuları gibi Yeni Yılı temsil eden her şeyden yapılır.

 Baş Askerin Noel süsleri, Noel süslerinden biridir. Melek Noel dekorasyonu başka bir Noel dekorasyonudur. Melek süslerinin pek çok farklı çeşidi vardır. Kristal görünümlü berrak melekler, bronz melekler, mermer görünümlü melekler, elinde kalpli melekler ve bebek melekler gibi her zevke uygun melek süsleri bulunmaktadır. Bu meleklerden bazılarını müzik aletleri çalarken de görmek mümkündür. Bir Noel ağacı

 için mutlak ön koşul, bir Noel ışığıdır. Rengârenk yılbaşı ışıklarının yanı sıra birçok farklı aydınlatma seçeneği bulunuyor. Tabii ki, Noel ağacınızı ışıldatmak için kullanabileceğiniz tek malzeme Noel ışıkları değil. Yılbaşı led ışık süslemeler sayesinde Noel ağacının parlatılması da mümkün. İnci yılbaşı süsü gibi incilerle ağacınıza şıklık katabilirsiniz.

 Köknar ağacını istediğiniz renkte süslemek mümkündür. Yılbaşı tombala oyunu ile sevdiklerinizle eğlenceli vakitler geçirmeniz mümkün Rengârenk bir ağaç ile çok eğlenceli bir görüntü oluşturabilir ya da monokrom bir tema ile yılbaşı ağacınıza şıklık katabilirsiniz. En popüler Noel rengi kırmızıdır. En popüler ürünler kırmızı yılbaşı süsleri ve yeşil yılbaşı süsleridir. Bu renkleri gümüş yılbaşı süsleri ve altın yılbaşı süsleri izlemektedir. Özellikle kırmızı ve altın kombinasyonu oldukça popüler bir kombinasyondur. Soğuk tonları gümüş süslemelerle kombinleyebilirsiniz. Örneğin, mavi Noel süsleri gümüş süslemelerle iyi gider, ancak son yıllarda sadece gümüş veya saf altınla süslenmiş ağaçlar da popüler hale geldi. Pembe Noel süsleri ve mor Noel süsleri de çok hoş görünüyor ve beyaz Noel süsleri ile iyi gidiyor.

AdminAdmin