GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-12-2022 18:55

Nail Art Nedir?

Nail Art Nedir?

Nail Art Nedir?

Nail art nedir konusunda yapılan araştırmada bunun tırnaklara uygulanan bir sanat olduğu görülmektedir. Bakımlı olmaya önem veren kadınlar için tırnakları çok önemlidir. Tırnaklara düzenli bakımlar yapılmasının yanında göze hoş görünmesi amacıyla üzerine çeşitli desenler, motifler işlenmektedir. Bu uygulamaya gösterilen ilgi ile birlikte binlerce motif ve desen geliştirilerek yaptıracak kişilere sunulan seçeneklerin artması sağlanmaktadır.

Tırnakların uygun boyutta ve yapıda olması üzerine yapılan desenlerin estetik görünmesi açısından önemlidir. Tırnakları yeterli uzunlukta olmayan ya da yapısı uygun olmayan kişiler için protez tırnak önerilmektedir. Protez tırnak yapıldığında üzerine yapılan desenlerin daha uzun süre kalıcı olması mümkün oluyor. Protez tırnakların belirtilen noktalara dikkat edilmesi halinde üç dört hafta kullanılması mümkün oluyor.

Tırnak Şekillendirme Nasıl Yapılır?

Tırnakların estetik görünümü için şekillendirilmesi şarttır. Şekillendirme öncesinde bakımın ilk aşaması olarak manikür yapılması gerekiyor. Manikürün yapılmasının ardından şekillendirme aşamasına geçilmektedir. Tırnak şekillendirme yapılırken uzunluğu önem taşımaktadır. Tırnakların istenen şekle girebilmesi için kısa olması halinde iki hafta uzatılması tavsiye edilmektedir.

Güzelliğinizi tamamlayan bakımlı ve estetik görünen tırnaklara sahip olmak için güzellik salonuna gitmeniz gerekiyor. Leman Demir güzellik salonunda bulunan uzmanların tecrübesi, uzmanlığı ile tırnaklarınızın tam istediğiniz gibi mükemmel görünmesini sağlayabilirsiniz. Trend tırnak şekiller arasında badem tırnak, oval tırnak, kare tırnak bulunmaktadır. Siz de bu modellerden beğendiğiniz modeli tırnaklarınıza yaptırabilirsiniz. Üzerine yaptıracağınız desenler ile dikkatleri çekebilirsiniz.

AdminAdmin