GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-11-2022 14:37

Medyum nedir?

Medyum nedir?

Medyum nedir?

Medyum Erten 1989 yılında Edirne'de doğdu. Yahudi bir ailenin üçüncü çocuğu olarak dünyaya geldi. Erten doğuştan farklı bir çocuktu. 4 yaşındayken ailesi, gece rüyasında gördüğü tüm olayların ertesi gün olduğunu fark etmiş ve aile onu yanına alma ihtiyacı hissetmiştir. Sinagog ve hahamlara gösterin ve hahamlara bu garip şeylerin sebebi soruldu. Hahamlar, Sabetay Sevi gibi onun da doğaüstü güçlere sahip olduğunu ve kâhin bir çocuk olduğunu söylediler.

 İnsanların gerçek medyum olarak kabul edilebilmeleri için doğuştan gelen yeteneklere sahip olmaları gerekir. Büyü, yıldız falı gibi uygulamalarda geleceği okuma yeteneğine sahip, başka bir âlemle iletişimde bir periden yardım alan kişi olmak uygundur.

 Bazı konularda özel yetenekler ve öngörü herkese göre değildir. Yıllar içinde kendi içindeki bu niteliği keşfeden gerçek bir kâhin öğretmen, kendisini bu kitlelere hizmet etme ve yardım etme misyonuna adadı ve birçok insana çalışmalarında yardımcı oldu.

 Aşk ve sevgi gibi özellikle tarif edilmesi zor duyguların etkileri herkesi yakından etkiler ve bazı durumlarda istediğini alamama sorunu yaşayan birçok insanın yardım ve destek aradığı anlaşılmalıdır. Bu konuda. Özellikle marifetleri ve tılsımlı yetenekleri nedeniyle profesyonel bir medyumdan destek almak isteyen pek çok kişi aşklarını ve sevgilerini korumak için bu yola başvuruyor.

 Aslında, mantıksal olarak büyü yazmanın tüm avantajlarını ve dezavantajlarını değerlendirmek gerekir. Kendinizi hazır hissettiğinizde, doğru adresi bulmak ve doğru iletişim kaynağından yardım almak yine önemlidir. Profesyonel bir psişik öğretmeni, bu konularda yardım almak isteyeceğiniz gerçek bir araç olarak becerileri, bilgisi ve tecrübesiyle ön plana çıkar.

AdminAdmin