GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-10-2022 17:30

En İyi Web Tasarım/Yazılım Firması Web Dijital Seçildi

En İyi Web Tasarım/Yazılım Firması Web Dijital Seçildi

En İyi Web Tasarım/Yazılım Firması Web Dijital Seçildi

Web Dijital 2001 yılından beri, başarıya giden yolda ilerleyerek günümüzde rekabet dolu olan web yazılımı ve tasarımı alanında isminden söz ettirmeyi başarmıştır. Bu yıl düzenlenen Shining Star Life and Beauty Ödülleri geçidinde, çoğu firmanın web tasarım ve yazılımı çalışmalarında verimli bir yıl geçirmesiyle bir çoğumuzun kimin ödülü alacağını hevesle beklediği “Yılın En İyi Web Tasarım/Yazılım Firması” ödülü Web Dijital’e layık görüldü.

Web tasarımı ve yazılımının yanı sıra sosyal medya danışmanlığı, SEO ve reklam çalışmaları da yürüten Web Dijital; ödülü aldıktan sonra ilk önce müşterilerine teşekkür etmiştir. Şirketin gözünde kurumsal ve bireysel site sahipleri için her daim en önemli şeyin güven ve ilgi olduğunu belirten firma başarılarındaki en büyük etkeni müşteri ilişkileri olduğunu da eklemiştir. Son bir yılda yaptığı harika çalışmalarla adından söz ettiren Web Dijital, web sitesine marka değeri ve ivme kazandırarak en iyi web tasarım şirketi ödülünü kazandı. Web Dijital firmasının sahibi ve CEO'su Soner Gürsu, bu sene boyunca üzerinde çalıştığı bir programla şirketin bu ödülü almasında kilit rol oynadı.

Başarı Şans İşi Değildir

Sanat, spor, iş gibi alanlarda ödüller dağıtılan ödül töreninde; müzik-sanat kategorileri en çok ilgiyi çekerken, bu yılki iş kategorileri diğer yıllara göre popülerlik gösterdi. Web tasarım sektöründe yapılan birçok başarılı iş arasından sıyrılıp “Yılın En İyi Web Tasarım/Yazılım Firması” ödülünü alan Web Dijital,; takdire şayan bir performans göstermiştir. Rakip firmalara karşın kullanıcılarından iyi yorumlar toplayan Web Dijital, ödülü almaya hak kazandığını herkese kanıtlamış oldu. Firma bugüne kadar yaptığı işlerle kullanıcılarının güvenini kazandı ve beğenilerini topladı. Rakip firmalara göre daha fazla kullanıcı oranı elde ederek ilk sıralara yükselen firma, hızlı bir şekilde gözde haline geldi. Firma güvenilirlik konusunda ve müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas davranıyor.

Günümüzde internet üzerinden yapılan işler arttıkça güvenilir firmalara olan ihtiyaç da haliyle artıyor. Bu durumda kullanıcılarına güvenilir deneyim sunan firma, müşteri memnuniyetine çok fazla önem veriyor. Hızlı ve pratik, mobil uyumlu olan aynı zamanda da SEO altyapılı tasarımlara imza atan firma, “Yılın En İyi Web Tasarım/Yazılım Firması” ödülünü alarak da kullanıcılarına ve rakip firmalara işini ne kadar özenli yaptığını da kanıtlamış oldu. Web Dijital, başarısını hızlı altyapısına, güvenilirliğine ve müşteri memnuniyetine borçlu olduğunu vurguluyor.

Meta: En İyi Web Tasarım, En İyi Yazılım Firması, En İyi Web Site Yapan Firma gibi birçok unvan kazanan Web Dijital; ödüllere doymuyor.

 

AdminAdmin