GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-11-2022 11:46

DESENLİ ERKEK GÖMLEK ALTINA NE GİYİLİR?

DESENLİ ERKEK GÖMLEK ALTINA NE GİYİLİR?

DESENLİ ERKEK GÖMLEK ALTINA NE GİYİLİR?

Gömlekler, erkeklerin vazgeçilmez kıyafet parçalarından biridir. Özellikle desenli erkek gömlek modelleri, genç kesim erkeklerin en çok tercih ettiği modellerdendir. Mevsimine uygun desenler ve kumaşlarla tasarlanan, her mevsim tercih edilebilen desenli gömlek modelleri için Voltaj’ı ziyaret edebilirsiniz.

Gömlek Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

Gömlek şıklığı, modeline ve kullanılan kumaş türüne göre klasik şıklığı, rahatlığı tarzı ile spor şıklığı ifade eden bir giyimdir. Gömlek seçimi yaparken, hangi ortamda kullanacağınız önemli bir ayrıntıdır. İş ve ofis yaşamı, gündelik hayat, özel davetler gibi konsepti farklılıklar gösteren zamanlarda, seçeceğiniz gömleğin modeli, kumaşı, deseni, yakası gibi detaylar, önemli ayrıntılardır. Bu sebeple öncelikle gömleğinizi nerede giyeceğinizi belirleyin.

Kumaşın kalitesi ve türü, gömleğin modelinin ve tarzının yansıtılabilirliği açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple modelinizi en iyi gösterecek olan kumaşı tercih etmelisiniz. Ayrıca kumaşlar konforlu kullanımın ön koşulu da yine kumaşlardır. Gömlek tasarımlarında en çok kullanılan kumaşlar ise keten ve pamuklu kumaşlar olarak tercih edilmektedir. Rahat nefes alabilen kumaşlar, şıklığı yansıtırken konforlu bir gün geçirmenize de yardımcı olacaktır.

Gömlek seçimi yaparken, yaka detayı önemli bir noktadır. Yaka detayında yüz şekliniz, etkin faktördür. Örneğin, dar ve uzun yüzler için geniş yakalar tercih edilirken, sivri ve uzun yakalar, yuvarlak yüzlü erkekler için idealdir. Bununla beraber vücut yapınız gömlek seçiminizde önemli belirleyicilerdir. Eğer yapılı ya da fit bir vücuda sahipseniz en ideal seçim slim fit gömleklerdir. Vücudun belli hatlarında, tam oturan, sıkmadan saran bu gömlekler erkeklerin en çok tercih ettiği modellerdir.

Gömlek deseni şıklığınızı, rahatlığınızı ve tarzınızı belirgin kılan unsurlardan biridir. İş yaşamında genellikle desensiz ya da çizgili, çoğunlukla tek renk gömlek seçimi yapılır. Ancak son dönemlerde hem şık hem rahat görünümü ile desenli gömlekler de oldukça sık tercih edilmektedir. Bu noktada Voltaj’ın, şık ve hareketli bir tasarım ile sunduğu, desenleri ve renkleri ile dikkat çeken gömlek seçenekleri, inceleyebileceğiniz ürünler arasındadır.

Vücut yapınıza ve tarzınıza uygun, şık gömlek koleksiyonları için siz de Voltaj’ın gömlek kategorisindeki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Neden Desenli Gömlek Tercih Edilir?

Desenli erkek gömlek, hem şık hem hareketli bir gömlek tarzıdır. Şık olmayı seven ancak canlılığı ifade etmek isteyen erkeklerin tercihleri bu gömleklerdir. Her mevsim tercih edilebilir bir tarzı olsa da desenli tarzı ile genellikle yaz aylarında tercih edilmektedir. Yaz mevsiminin hareketliliğine uygun tasarımı ile yaz aylarında daha çok tercih edilen bu erkek gömlek modelleri için, Voltaj’ın erkek yazlık desenli gömlek koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

En Güzel Desenli Gömlekler Nereden Alınır?

Erkek kıyafetlerinin en şık kolu gömleklerdir. Gömleklerin desenleri, renkleri ve modeli erkeğin tarzını, birebir yansıtan unsurlardır. Bu unsurları en iyi gösterecek olan ise kumaş kalitesidir. Bu sebeple kumaş kalitesi, tercih edeceğiniz ürünün kalitesinde etkin bir rol üstlenir. Kalite ve tarzı bir arada sunan markalardan Voltaj, bu noktada, aranılan ürün özelliklerini zevkli çizgilerle karşılayan isimlerdendir. Voltaj, pek çok giyim ürününde olduğu gibi desenli gömlekler kategorisinde yer alan ürünleri ile dikkatle inceleyeceğiniz seçenekler sunmaktadır. Özellikle desenli gömleklerden, çiçek desenli gömlek, şal desenli gömlek gibi hareketli ve şık slimfit gömlek seçenekleri dikkat çekici parçalardır. Erkek giyim markaları arasında en iyi ve kaliteli ürünleri sunan, Merter’in erkek giyim kategorisinde kalitenin adresi olan Voltaj Giyim’in, tarzınızı ifade eden, enerjik ve şık, desenli gömlek koleksiyonunu mutlaka değerlendirmelisiniz.

Voltaj Desenli Gömlek Modelleri Nelerdir?

Pek çok giyim ürününde olduğu gibi, desenli gömlekler ile de beğeni toplayan Voltaj, hem desen hem de renk konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. Voltaj Giyim, Yaprak beyaz desenli slimfit gömlekler, Denizatı siyah desenli gömlek seçenekleri, mavi turuncu desenli gömlekler, kırmızı desenli gömlekler gibi oldukça geniş bir skalayı sunmaktadır. %100 pamuk ile üretilen bu gömlekler, slimfit kesim ile modern ve şık bir çizgi yansıtmaktadır.

Desenli Gömlekler Hangi Pantolonlar Üzerinde Şık Durur?

Voltaj desenli slimfit gömlekler, hareketli ve rahat tarzı, şıklıkla bütünleştiren gömleklerdendir. Özellikle slimfit pantolonlarla tercih edilirler. Gömleklerin enerjik görseli, slimfit pantolon ile birleşerek, enerjik, çekici ve estetik bir algı oluşturmaktadır. Bu sebeple bu gömlekler ile tercih edilebilir olan en ideal pantolon modeli, slimfit pantolonlardır. Bu tarz pantolonlarda desenli gömleklerinizin altına dilerseniz keten, dilerseniz kanvas, dilerseniz kumaş slimfit pantolonlar tercih edebilirsiniz.

Desenli Gömlek Kombini Nasıl Yapılır?

Merter’in en iyi giyim markalarından biri olan Voltaj, sizlere, desenli gömlekleri ile enerjik ve hareketli bir koleksiyon sunmaktadır. Enerjik ve şık tarzı ile bilinen bu gömlekler daha çok slimfit pantolonlarla tercih edilmelidir. Bu gömlekler düğmeler ilikli şekilde kullanıldığı gibi, gri silimfit bir pantolon üzerinde, düğmeleri açık, siyah desenli bir gömlek ve iç kısmında yuvarlak yaka tişörtler tercih edilebilir. Serin havalarda ise slimfit desenli gömlekler üzerinde blazer ceketler uygun kombinler olacaktır. Bu kombin altında püsküllü erkek ayakkabıları ya da klasik erkek ayakkabıları tercih edilebilir.

 

 

AdminAdmin