Oyun Dünyası
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

FIFA’nın Mobil Versiyonu Çıkıyor

EA sports, FIFA 2017’nin mobil versiyonunu çıkaracaklarını duyurdu.

FIFA’nın Mobil Versiyonu Çıkıyor

EA sports, FIFA 2017’nin mobil versiyonunu çıkaracaklarını duyurdu. Kanada kökenli şirketin çok sayıda oyunu buluyor. EA sports yetkilileri, oyunun adının FIFA Mobile olacağını duyurdu.
FIFA serisi ile yoğun ilgi gören EA sports, yeni oyunu FİFA 2017’nin mobil versiyonunu çıkarıyor. FIFA Mobile isimli oyun için ön kayıt süreci başlatıldı. Online yapılan kayıtların ardından kullanıcılar telefonlarından FIFA heyecanı yaşayabilecek.

FIFA Mobile’a ön kayıt için Google Play Store’dan FIFA’yı indirerek işlem yapmak mümkün. Kullanıcılar oyunun kesin olarak sunulmasının ardından Google Play Store’dan indirme işlemleri yapabilecekler. Ön kayıt yapan kullanıcılar oyunun kesin olarak sunulduğunda haberdar olacak. Bilgilendirme mail üzerinden yapılacak olup kullanıcılar oyunu hemen oynama imkanı bulacak. Bundan dolayı yapılacak ön kayıtla oyunun çıkışını kaçırmamış olacaksınız.

FIFA Mobile kesin olarak kurulduğunda milyonlarca kişinin oyunu telefonuna indirmesi bekleniyor. Mobil oyunlara rağbet her geçen gün artarken FIFA’nın da bu serüvene katılması adından sıkça söz ettirecek. FIFA Mobile, oyun alanında en üst sıralarda olacağını şimdiden garantilemiş gibi.

Oyunun Özellikleri

FIFA Mobile oyununda kullanıcıların bilgileri daha kişiselleştirilirken, top sürme, pas atma gibi birçok detay kullanıcı için özelleştirilmiş durumda olacak.

AdminAdmin