GÜNDEM
Giriş Tarihi : 23-06-2022 14:17

Suni Deri Nedir?

Suni Deri Nedir?

Suni Deri Nedir?

 

Suni deri nedir? Sentetik deri olarak da bilinen suni deri; polinivül klorür, poliüretan ve çeşitli kimyasallardan oluşan bir kumaş türüdür. Gözenekli yapıya sahip olduğundan hava sirkülasyonu sağlayıp kullanan kişileri fazlasıyla rahat ettirir. Çanta, oto kılıfları, giyim sektörü, aksesuar ve ayakkabı gibi birçok ürün imalatında suni deri yaygın şekilde kullanılır. 

Suni derinin yaygın şekilde kullanılması çeşitli sektörlerde bu deri türünün arayışı içine girilmesine zemin hazırlar. Suni deri, uygulandığı alana ve kullanıldığı giysi türündeki unsurlara estetik ve şık bir görünüm kazandırır. Teknolojinin ve malzeme bilgisinin bir hayli gelişimiyle birlikte, suni deri uygulamaları bugünkü halini almıştır ve sektörlerce istenen uygulamaya kolayca adapte edilebilir vaziyettedir.

Suni Deri Nedir?

Suni deri kumaşlar son derece şık bir görünüme sahip olduklarından sıklıkla tercih edilir ve döşemelik suni deri ürünler fazlasıyla çeşitlenmiş haldedir. Suni deri kumaşların kaygan bir yüzeyi vardır ve dayanım gösteren döşemelik kumaş türlerindendir. Suni derinlerin gerçek deri görünümüyle üretilebilmeleri mümkündür.

Suni deri üreticileri, çok farklı sektörlere hitap etmekte olup sektörlere uygun hizmet sunumu gerçekleştiren firma sayısı çoktur. Bunlar, üründe ve hizmette kalite ve güvenirlilik hedefler; bu doğrultuda üretim faaliyetine girişirler. Kurumsal bir şekilde tüm sektörlere yoğun bir hizmet sunan flokser.com.tr, siparişlere tam anlamıyla yetişebilmek için tüm imkanlarını olabildiğince seferber eder ve müşterilere isteklerini kısa sürede sunar.     

   

handehande