GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-05-2022 17:31

Erkek Bebek Kıyafetleri

Erkek Bebek Kıyafetleri

Erkek Bebek Kıyafetleri

Miniğinizin daha güzel ve sevimli görünmesini sağlayacak bir dizi erkek çocuk, bebeğinizi her ortama adapte etmeye devam edecek. Giymesi ve kullanması kolay olan çıtçıtlı düğme modülü, sıfır boyun veya V yaka gibi doğru kıyafet stiliyle şekillendirilmiştir. Erkek bebek kıyafetleri astarlı yelekler, beyaz gömlekler, pantolonlar ve kravat seçenekleri bulunuyor.

Erkek Bebek Kıyafetleri Konfor Sağlıyor

Erkek bebek kıyafetleri konfor, şıklık ve ferah yeni doğan seti, özel günlerin ve rahat kullanımın kurtarıcısıdır. Kısa kollu, uzun kollu, bot veya her ihtiyaca uygun takım seçenekleriyle erkek çocuk takımları, en trend tasarımda dört mevsim kullanım imkanı sunuyor.

Erkek Bebek Kıyafetleri Fiyatları Nelerdir?

 Erkek bebek kıyafetleri fiyatı, seçeceğiniz üründe yelek veya papyon gibi aksesuarların olup olmamasına göre değişiklik gösterebilir. Artık küçük oğlunuz için geniş model yelpazemize ve her duruma uygun bir erkek çocuk takım elbise bulmak zor değil. Erkek çocuk takım papyon seçeneklerinden yeni doğan takım elbise zevklerine kadar renk, desen, çıtçıt ve renk seçeneklerinin en iyisini sunulur. Erkek bebek kıyafetleri https://www.breeze.com.tr/Erkek-Bebek-Kiyafetleri sitesinden ulaşabilirsiniz.

handehande