GÜNDEM
Giriş Tarihi : 17-05-2022 12:08   Güncelleme : 17-05-2022 13:37

ibrahim Halil Uysal kimdir

ibrahim Halil Uysal kimdir

ibrahim Halil Uysal kimdir

Sosyal medyanın doğuşu ve her geçen gün etkinliğini artırması beraberinde bu alanda oldukça büyük başarılara imza atan kişilerin Yıldızı'nın parlamasına olanak sağladı. İbra İbrahim Halil Uysal sosyal medya platformlarında yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile adını duyuran isimlerden birisi olduğu.

İbrahim Halil Uysal sosyal medya platformlarında spor medya yöneticisi olarak tanınıyor. Ünlü futbolcuların sosyal medya hesaplarını yöneterek Onların her zaman etkin ve faal birer hesap olmaları için destek sağlıyor. Ünlü futbolcuların sosyal medya hesaplarından hazırlayıp yayınlayacak tüm içerik ve görsellerin planlaması ve onların organizasyonu gibi tüm aşamalar instagram spor medya yöneticisi İbrahim Uysal ünlü tarafından sağlanıyor. Bu kişiler için tüm sosyal ağlardaki hesapların üretimin üstlenmek, oluşturulacak yaratıcı içeriklerin geliştirilmesinde rol oynama ve paylaşılan tüm içerik ve görselleri oluşturduğu hacmi ölçerek bu konuda bir değerlendirme yapmak İbrahim Halil Uysal tarafından sağlanıyor.

İbrahim Halil Uysal instagram üzerinden ünlü sporcuların sosyal medya hesaplarını yöneterek onların mavi tik alması için hizmet veriyor. Bugün futbol camiasının ünlü birçok futbolcusu kendisi ile iş birliği içerisinde sosyal medya hesaplarını kullanıyor.

Bugüne kadar sosyal medya platformlarında birçok ünlü isim için yapmış olduğu başarılar ile adından söz ettiren İbrahim Halil Uysal bu alanda her geçen gün kendisini yenileyerek ve geliştirerek profesyonel bir şekilde yol almaya devam ediyor.

 

 

handehande