GÜNDEM
Giriş Tarihi : 07-05-2022 21:58   Güncelleme : 07-05-2022 23:43

Ünlü Künefeci, Turistlerin Kıskacına Girdi

Ünlü Künefeci, Turistlerin Kıskacına Girdi

Ünlü Künefeci, Turistlerin Kıskacına Girdi

Ülkemize has lezzetlerden biri olan Künefe lezzeti, son dönemlerde yurtdışında da ilgiyle tercih ediliyor. Künefeyi Türkiye'ye sevdiren ve Ankara, Diyarbakır, Bursa, Eskişehir, Batman, Kırşehir'de 13 şubesi bulunan Zeugma Künefe sahibi Salih Delen, başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Klasik künefe tadını bambaşka bir görsele dönüştüren ünlü iş adamı, farklı tat ve görselde künefe üretimine devam ediyor. Lezzeti ve eşsiz dokusuyla bambaşka bir sunum oluşturan Salih Delen, yurtdışında da onlarca ülkeden takip ediliyor.

Künefe Lezzetine Mükemmel Bakış Açısı

Künefenin eşsiz lezzetini dünyaya duyuran Salih Delen, halen yurtdışı ülkelere açılmak için farklı stillerde tatlı üretimleri yapıyor.

https://instagram.com/salihdelenn?igshid=YmMyMTA2M2Y= ; linkinde imal ettiği birbirinden güzel tatlıları resmeden Salih Delen, Türkiye'yi bu alanda dünya ülkelerine tanıtmak istiyor. Başarılı çalışmaları ile Türk tatlılarına farklı bir lezzet katan Salih Delen, tatlı ve tatlıcılık alanındaki tüm yenilik ve gelişmeleri de takip ediyor.

Zeugma künefe sahibi ünlü iş insanı Salih Delen, Türkiye genelinde bulunan 13 şubesi ile en lezzetli künefeyi üretiyor. Birbirinden değişik künefe seçeneklerine İnstagram sayfasından yer veren Salih Delen, başarılı çalışmalarına halen aktif bir şekilde devam ediyor. Künefedeki muhteşem lezzetin yanı sıra kadayıf gibi ünlü tatları da şubelerinde sunuyor. Salih Delen'in tatlı sunum ve tasarımlarına göz atmak istiyorsanız instagram sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

 

handehande