GÜNDEM
Giriş Tarihi : 26-04-2022 20:41

llllaslanllll Rap Müzik Dünyasının İlgi Çeken İsimlerinden Birisi Oldu

llllaslanllll Rap Müzik Dünyasının İlgi Çeken İsimlerinden Birisi Oldu

llllaslanllll Rap Müzik Dünyasının İlgi Çeken İsimlerinden Birisi Oldu

llllaslanllll Rap Müzik Dünyasının İlgi Çeken İsimlerinden Birisi Oldu

Asıl ismi Talha Aslan olan genç rapçi sahnelerde ve müzik listelerinde llllaslanllll ismini kullanıyor. Rap listelerinde şarkıları kadar bu isim ile de dikkatleri üzerine çeken llllaslanllll yapmış olduğu şarkılarla kısa sürede adından söz ettirmeyi başarıyor.

Ülkemiz son yıllarda rap müziği konusunda hiç olmadığı kadar renkli ve hareketli bir dönem yaşıyor. Yeni nesil gençlerin rap müziğe karşı göstermiş oldukları büyük ilgi her geçen gün bir çığ gibi büyümeye devam ediyor. Dolayısıyla rap müzik listelerinde yer alan şarkılar herkesin dilinde pelesenk oluyor. İşte bu şarkılardan birisi de ‘Selam bebek adım Aslan’.

llllaslanllll Selam bebek ben Aslan şarkısı ile Youtube listelerinde bir anda parlıyor ve rapçilerin dikkatini çekiyor. Oldukça sevilen bu şarkı her gençten izler taşıyor. Zaten rap müziğin bu kadar çok sevilmesinin nedeni de bu değil mi?

Yeni nesil gençlik duygularını daha sert yollarla ifade etmeyi terch ediyor. Onların dertlerini, acılarını, aşklarını ve isyanlarını dile getirmek için muhteşem bir aracı olan rap müzik alanında var olmayı başarabilen llllaslanllll yapmış olduğu başarılı çalışmalarla her geçen gün biraz daha tanınıyor.

Genç Yaşta Sağlanan Büyük Başarı

llllaslanllll şarkılarını Youtube gibi önemli müzik platformlarında üst sıralarda görebilirsiniz. Ancak bu kadarla sınırlı değil. Bu ismi genç bir girişimci olarak bir yapım şirketinin sahibi olarak ta duyabilirsiniz. Kendi şarkılarının yapım işlerini de yaptığı Tune Republic isimli bir yapım şirketi kuran llllaslanllll bu başarının en önemli etkisini rap aşkı olarak nitelendiriyor.

llllaslanllll verdiği her röportajda rap müziğe karşı duymuş olduğu büyük bağlılığı dile getiriyor. Ve onu yakından takip eden ve hayranlık duyan tüm rap müzik severler için o güzel haberi de veriyor. Yeni şarkıların yolda olduğunu ifade eden genç rapçi her geçen gün rap müzik alanında çok daha başarılı bir yere ulaşabileceğinin sinyallerini veriyor. Kendi yapım şirketi tarafından piyasa sürülecek olan yeni şarkılar için hazırlıklar çoktan başlamış bile.

 

 

handehande