GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-04-2022 17:05

Köpek Ağızlığı

Köpek Ağızlığı

Köpek Ağızlığı

Köpek Ağızlığı

Köpeğin ağzını açmasını engellemek adına farklı malzemelerden üretilen ürünlere köpek ağızlığı denir. Hayvan sahipleri tarafından köpek dışarıya çıkarıldığında diğer insanları rahatsız etmemek adına tercih edilir. Çünkü bu ürünle hem köpeğin ısırma hem de havlama imtihanı ortadan kaldırılmış olur. Kullanılmasının ise ön yargıların aksine zaman aralığına dikkat edildiğinde hiçbir sakıncası yoktur.

Köpek Ağızlığı Avantajları

Köpek cinsinden veya içinde bulunduğu dönemden kaynaklı olarak ısırmaya meyilli olabilir. Bu nedenle diğer insanlarla temas halinde olunacağı zaman mutlaka gerekli önlemler alınmalıdır. Aksi halde hiç istenmeyen hadiseler yaşanabilir. Aynı şekilde veteriner kontrolleri sırasında da hayvan yaşadığı stresten kaynaklı olarak saldırganlaşabilir. Ürünün en büyük avantajı ihtiyaç anlarında sağladığı güvenliktir.

Köpek Ağızlığı Nasıl Seçilmeli?

Bu kategoride üretilen ürünler metal, kumaş veya plastik olabilir. Aynı şekilde köpek ağızlığı ürünlerinin kaliteleri de çeşitlilik gösterir. Kaliteli faktöründen sonra ise seçim yapılırken şu kriterlere dikkat edilmelidir;

  • Çene boyutu
  • Burun yapısı
  • Çene kuvveti
  • Çene yapısı

Dolayısıyla en doğru seçim köpeğe göre değişiklik gösterir. Aradığınız her türlü ürüne https://www.avantajal.com/kategori/kopek-agizliklari  adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

handehande