GÜNDEM
Giriş Tarihi : 21-04-2022 01:09

En Çok Kazandıran Kripto Para Hangisi?

En Çok Kazandıran Kripto Para Hangisi?

En Çok Kazandıran Kripto Para Hangisi?

En Çok Kazandıran Kripto Para Hangisi?

Kripto para haberleri kapsamında son günlerde en çok kazandıran kripto paralar oldukça fazla gündeme geliyor. Kripto paraların varlık fonunu her geçen gün güçlendirmesiyle beraber kripto paralara olan ilgi ve talep-arz ilişkisi artmıştır. Kripto para dendiği zaman akla gelen ilk kripto paraların başında BTC geliyor. BTC kripto para dünyasında en geniş standartlarda varlık fonuna sahip olan dijital para birimidir.

2011 yılından bu yana aktif olarak yatırımlar kabul eden BTC para birimi en çok kazandıran kripto paralar arasında hiç şüphesiz ki birinci sırada yer alıyor. En çok kazandıran kripto paralar dendiği zaman ikinci sırada ETH oluyor.

BTC 100.000 Dolar Hedef!

BTC son günlerde piyasalarda ciddi düşüşler yaşasa da uzmanlar bu durumu yakın zamanda gerçekleşecek olan boğa rallisine yormaktadır. Binance Futures( Vadeli işlemler) komisyon indirim kodu sayesinde kripto paralarınız üzerinde komisyonsuz işlemler yapabilme olanaklarına sahip olabilirsiniz. BTC gelecek yıllarda varlık fonunu artırarak 100.00 dolar bandına yükselmesi bekleniyor.

Fakat bu yükselmenin ne zaman gerçekleşeceği ve zaman dilimi aralıklarında gerçekleşeceğinin tahmin edilmesi oldukça zordur. Uzman analistlere göre BTC 2024 ile 2025 yılına doğru yükseliş trendini kırarak rekor seviyelerde yükselişler gerçekleştirecektir. Dolayısıyla bu süreçte en alt tabandan yatırım yapmak oldukça önemlidir. Alt tabandan yapacağınız yatırımlar sayesinde BTC piyasada aktif bir oluşum göstererek yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başaracaktır.

ETH Yükseliyor!

Binance indirim kodu sizlere komisyonsuz işlemler yapabilme olanağını sunar. En çok kazandıran kripto paralardan ikinci olarak bilinen ETH altcoin markaları arasında en çok değer ve ilgi gören kripto para birimi olarak biliniyor. BTC’nin en büyük rakibi olarak piyasadaki varlık fonunu her geçen gün güçlendiren ETH, boğa rallisiyle beraber ciddi bir yükselişe geçmesi bekleniyor.

ETH gelecek 2 ile 5 yıllık zaman dilimi içinde %52 ile %57 oranında değer kazanacağı tahmin ediliyor. Bu süreçte kişiler en alt tabandan ETH alarak güzel yatırımlar yapabilirler. Elbette ki bu yatırımlar uzun kapsamlı olmalıdır. ETH uzun kapsamda kişilere kazandıracak bir kripto para birimidir.

 

handehande