GÜNDEM
Giriş Tarihi : 29-03-2022 19:13

Yaz İçin Spora Gidecekler Dikkat!

Yaz İçin Spora Gidecekler Dikkat!

Yaz İçin Spora Gidecekler Dikkat!

Yaz İçin Spora Gidecekler Dikkat! Spor Salonlarına Ziraat Bankası'ndan Büyük Avantaj! Hemen Başvurun

Artık yavaş yavaş yaz geliyor, Cemre’de düştü. Yurdun geneline yayılacak olan sıcak hava dalgası ile yavaş yavaş bahar ve yaz hazırlığı da başlıyor. Özellikle yaz tatili için fit bir vücuda sahip olmak isteyen kişilere Ziraat Bankası’ndan sürpriz gelişme. Detaylar haberin ayrıntılarında…

Spor artık pahalı bir faaliyet haline geldi. Özellikle son zamlardan sonra altı aylık spor salonu ücreti 2 bin TL ve üzerine çıkıyor. Bu da insanların spor yapma teşvikini kıran en büyük etkenlerden bir tanesi. Spor salonu sahiplerinin de elinden bir şey gelmiyor çünkü elektrik, bozulan ve kırılan spor aletleri, personel ve kira giderleri, su maliyetleri derken bir spor salonunun aylık maliyeti neredeyse 50 bin TL’yi aşıyor. Bu da indirim değil zam yapılmasına mecbur kılıyor. Bunun farkında olan Ziraat Bankası, spor salonu sektöründe harcama yapacak olan Bank Kart kullanıcılarına ek taksit seçenekleri ile yardımcı oluyor. Detaylar bir sonraki sayfada.

750 TL ve Üzeri Harcamaya Ek Üç Taksit

Diyelim ki mahallenizin spor salonuna yazılmak istiyorsunuz. Bin lira fiyat aldınız ve kabul ettiniz. Ödemenizi de Ziraat Bankası Bank Kart ile yaptınız. Bu hizmetten kanunen üç taksit seçeneği alabiliyorsunuz. Buraya kadar tamam. Ama asıl kampanya burada başlıyor. Artı üç taksit daha geldiği zaman ne olacak? Ödemeniz aylık 166 lira olacak. Normalde 333 lira ödemeniz gerekiyordu ama Ziraat Bankası Bank Kart ek taksit uygulaması ile 166 lira ödeyeceksiniz. Ziraat Bankası bu sıralar yaptığı kampanyalarla adını duyurmayı başaran gerçekten kaliteli ve kurumsal bir banka olma yolunda ilerliyor.

Son Katılım Tarihi 30 Nisan 2022

Spor salonlarında yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerde 3 taksite artı 3 taksit seçeneği kampanyası 1 Mart 2022 tarihi ile 30 Nisan 2022 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanyadan faydalanabilmek için taksit özelliği bulunan Ziraat Bankası Bank Kart kullanıyor olmanız gerekiyor. Taksit özelliği bulunmayan kartlarla yapılan alışverişler için bu kampanya geçersiz olacaktır. Taksit sayısı için belirlenen toplam rakam, yasal zorunluluklar halinde değiştirilebilir. Yükseltilebilir ya da indirilebilir.

Kaynak: https://tvmanset.com/yaz-gelirken-spora-yazilacaklarin-dikkatine-spor-salonlarina-ziraat-bankasi-ndan-surpriz-geldi-hemen-basvuru-yapin_17349.html

 

 

handehande