GÜNDEM
Giriş Tarihi : 06-03-2022 13:17   Güncelleme : 06-03-2022 13:17

Nakliyat Hizmeti Nasıl Yapılır?

Nakliyat Hizmeti Nasıl Yapılır?

Nakliyat Hizmeti Nasıl Yapılır?

Nakliyat Hizmeti Nasıl Yapılır?

Geniş kapsamda evden eve nakliyat öncesinde ücretsiz expertiz hizmeti vererek nakliyat hizmet ücretleri ve nakliyat içeriği ile ilgili sizleri bilgilendirmektedir.

Sizler için de uygun olması durumunda nakliyat hizmet sözleşmesi karşılıklı olarak düzenlenmektedir. Sözleşme içerisinde sunulacak hizmetin bütün ayrıntıları ve firma sorumluluklarımız belirtilmektedir.

 Hizmetin verileceği tarih ve saat hizmet ücretleri kullanılacak yardımcı ekipman açık ve net bir şekilde belirtilmektedir.

Belirtilen saatte profesyonel ekiplerimiz adresinizde bundan bütün eşyaları hassas balonlu naylon kullanarak eşyalarını da özenle paketlenmektedir.

Kolay taşın firması olarak personel ne yavaş ne hızlı çalışır. Eşyanız tam vaktinde yeni adrese teslim edilir.

Kapıdan kapıya taşımacılık hizmetleri söz konusu olduğunda firmalar her zaman müşteri memnuniyetine ve umuda odaklıdır.

Şehir içi ve şehir dışı her türlü ulaşım hizmetini müşterilerimizin talep ettiği şekilde sağlamamız gerekmektedir.

Bir kurye şirketi veya hizmeti, fiyat listesi vb. hakkında ayrıntılara ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, ofisi ziyaret etmenize yardımcı olalım.

Nakliye firmasının özel olarak tasarlanmış bir kaldırma aracına sahip olması ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermesi gerekmektedir.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ulaşım da değişti. Taşımacılık sektöründe modüler asansörlerin kullanımı başlamıştır. Asansörler 3. kat ve üstüne kuruludur.

Tüm yük asansörlerimiz son sistem otomasyon seviyesine sahip ekipmanlara aittir. Eşya taşıma hizmetini kolaylaştırmak için özellikle üst katlarda oturan müşterilerin asansörlü taşıma hizmetini kullanması gerekmektedir.

Sigortalı Taşımacılık

Yüksek katlarda bulunan eşyaların nakliyat aracına taşınması veya nakliye aracından yüksek daireleri taşınması işlemleri için uzman operatörlerimiz devreye girer.

Kullanılan son teknolojik yük asansörleri aracılığı ile kolay taşın firması tarafından eşyalarınız herhangi bir zarar görmeden taşınmaktadır.

Nakliye Süreci Nasıl İşler?

Müşterilere ilk önce firma tarafından fiyat bilgisi verilir. Bu bilgilerden sonra ilk olarak sigorta işlemi yapılır ve kolay taşın firması olarak sevkiyat süreci başlatılır.

Ayrıca, nakliyat şirketleri taşınma işlemi gerçekleşmeden ünce mesafe, eşyanın kapasitesi, asansör kurulumu gibi faktörleri dikkate alarak fiyat çıkarmaktadırlar.

Kolay taşın firması müşteri memnuniyeti için müşterilerine en uygun fiyatları sunmaktadır. Nakliyat hakkında ön bilgi almak için firma ile iletişime geçebilir ya da firmanın web sitesini ziyaret ederek bilgi alabilirisiniz.

.

handehande