GÜNDEM
Giriş Tarihi : 28-02-2022 20:32   Güncelleme : 28-02-2022 20:32

Murat Başaran'dan Bilinçaltı ve DNA Kodlarınla Yüzleşme semineri

Bilinçaltı ve DNA Kodlarınla Yüzleşme semineri İzmir'de gerçekleşti.

Murat Başaran'dan Bilinçaltı ve DNA Kodlarınla Yüzleşme semineri

Bilinçaltı Sembol Dili Hızlı Dönüşüm Tekniği Uzmanı (BİKOD) ve Anka Egitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Başaran, İzmir Mustafa Necati Kültür Merkezi'nde seminer düzenledi. 

Seminere ev sahipliği yapan İzmir'in dışında başta Bursa olmak üzere İstanbul, Antalya, Manisa, Niğde, Denizli, Mersin, Balıkesir ve Almanya'dan çok sayıda katılımcı yer aldı. 

Seminerde, Bilinçaltı Sembol Dili Hızlı Dönüşüm Tekniği Uzmanı (BİKOD) ve Anka Egitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Başaran, bilinçaltının nasıl değiştirilip ,dönüştürülür, DNA'lar ve hücrelerin yenilenmesinde bilinçaltının gücünü bilimsel bir dille katılımcılara uygulamalı bir şekilde aktardı. 

Geniş bir katılımın yer aldığı seminer sonrasında Murat Başaran, kendisini dinleyenlere sertifika ve e-kitap hediye ederken yeni kurulan Anka Egitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği hakkında bilgiler vererek çalışmalarının tüm Türkiye ve yurtdışında da devam edeceğini belirterek bir sonra ki seminerin 5 Mart'ta İstanbul Ataşehir Cemal Süreyya Kültür Merkezi'nde olacağını aktardı. 

handehande