GÜNDEM
Giriş Tarihi : 15-02-2022 14:25   Güncelleme : 15-02-2022 14:25

Futbolcu Serdar Dursun Ameliyat Geçirdi

Futbolcu Serdar Dursun Ameliyat Geçirdi

Futbolcu Serdar Dursun Ameliyat Geçirdi

 

Futbolcu Serdar Dursun Ameliyat Geçirdi

Süper Lig'de 25 hafta geride kaldı. Üç büyükler arasında toparlanma sinyalleri veren Fenerbahçe futbol takımında Giresunspor maçında talihsiz bir olay yaşandı. Fenerbahçeli futbolcu Serdar Dursun maç sırasında yüzüne darbe aldı. Elmacık kemiği kırılan futbolcu bu halde maçta kalmak istedi. Zor ikna edilen tecrübeli futbolcunun elmacık kemiğinde çöküntü oluştuğu ve kırığın meydana geldiği haberi geldi.

Hemen Ameliyat Edildi

Giresunspor karşısında umut vaat eden bir futbol sergileyen sarı kanaryalı ekipte takım arkadaşlarının talihsizlik yaşaması bütün takımda üzüntü yarattı. Maç esnasında gerçekleşen kralbetz.com çarpışmadan dolayı elmacık kemiğinde çökme oluşan Serdar Dursun'un bu hali kameralara da yansıdı. Halen devam etmek isteyen genç futbolcu en sonunda oyundan çıkarıldı ve apar topar hastanenin yolunu tuttu. Yüzünün elmacık kemiğinde kırığın ve çökmenin olduğu tespit edilen başarılı futbolcu hemen ameliyata alındı.

Serdar Dursun Taraftarı Üzdü

Yer aldığı maçlarda canını dişine takarak oynamaya özen gösteren Serdar Dursun'un son maçta başına gelen talihsizlik taraftarı da üzdü. Taraftarın da beğenerek izlediği deneyimli isim için Fenerbahçe Spor Kulübünde de açıklama geldi. Hastaneye kaldırılan Serdar Dursun'un ameliyat geçirdiğini ifade eden yönetim ayrıca takımdaki diğer futbolcularında arkadaşlarını yalnız bırakmadıklarını açıkladı.

İkili mücadelede yüzüne rakip takımdan futbolcunun kafasının çarptığı açıklanan Serdar Dursun'un yüzünün sağ bölgesindeki elmacık kemiğinin ameliyat edildi. Durumunun gayet iyi olduğu açıklanan tecrübeli futbolcu toparlanma aşamasındadır.

 

handehande