GÜNDEM
Giriş Tarihi : 02-02-2022 13:53   Güncelleme : 02-02-2022 13:53

Farika Web Tasarım SEO Analizi

Farika Web Tasarım SEO Analizi

Farika Web Tasarım SEO Analizi

Farika Web Tasarım SEO Analizi

Farika Web Tasarım ve Yazılım şirketi uzun yıllardan beri bu sektör içerisinde yer alan bir firmadır. Çalışmalarını da yılların vermiş olduğu tecrübeler ile birlikte sürdüren ve bu anlamda sizlere kaliteli hizmet sunarak yardımcı olmaktadır. Her amaca yönelik eşsiz tasarımlarıyla birlikte sitenizi ziyaret edenleri Farika sayesinde büyüleyebilirsiniz. Özellikle de web tasarım çalışmaları içerisinde SEO çalışmalarında da sizlere kapsamlı bir hizmet akışı sunar.

SEO analiz nedir noktasında da bu alanda kapsamlı bir hizmet aktarır. Özellikle de firmanın SEO analiz çalışmaları kapsamında sizlere arama motorlarında uyumluluk kazandırır. Bunların dışında sitenizin de ne durumda olduğunu görmenizi sağlayarak ilerlemelerinizi daha sağlıklı bir şekilde yürütmüş olacaktır. SEO analiz çalışmaları kapsamında mevcut durumunuzu da gösterir. Hatta bunun haricinde yanlış veya sonuç vermeyen çalışmaları da sizlere göstererek yeni stratejileri ortaya koymanıza yardımcı olur. Kısacası Farika bu alanda gerekli bütün hizmeti sizlere sağlar.

Farika Sayesinde Sayfalar İçerisindeki İçerikleri Kontrol Edin

SEO analiz nasıl yapılır sorularına ise Farika geniş çaplı bir şekilde yanıt vermektedir. Bu hizmetleri kapsamında:

  • Google üzerindeki görünürlüğünüzü arttırır
  • URL ve Meta açıklamalarınızı analiz eder
  • Sayfa içerisinde yer alan ana başlık ve alt başlıkları kontrol eder
  • Aldığınız linkleri kontrol eder
  • Bozuk linklerinizi tespit eder
  • Görsel URL ve alt etiketlerini kontrol eder.

Kısacası SEO analizinin birçok görevi vardır. Hatta Farika SEO analiz Google sıralaması yarışması içerisinde de başarılı bir derece elde etmeyi başarmıştır. Sizlerde katılım sağlamak isterseniz 2022 yılında düzenlenecek olan yarışmaya katılabilirsiniz.

 

handehande