GÜNDEM
Giriş Tarihi : 29-01-2022 20:34   Güncelleme : 29-01-2022 20:34

Klima Servis Hizmetleri

Klima Servis Hizmetleri

Klima Servis Hizmetleri

Klima Servis Hizmetleri

Teknoloji her alanda alıp başını giderken insanların karşısına sürekli olarak yeni yeni ürünler çıkıyor. Kimi ürünler bir sonraki ürün ortaya çıkınca artık kullanılmaz hale gelirken bazı ürünler ise her dem kullanılmaya devam ediyor. İşte onlara verilebilecek olan en güzel örneklerin başında klimalar geliyor. Klimalar ortaya çıktığı andan dünyanın her yerinde kullanılan ürünlerdir. Duvara monte edilen bu elektrikli cihazlar hem ısıtma, hem soğutma amaçlı çok yönlü işlevi olan hem mekanik, hem elektrikli hem de son yıllarda bilgisayarlı üniteleri bulunan ürünlerdir. Gerek yerli gerek yabancı birçok markanın çok farklı model ve özellikte kliması bulunuyor. Yine de marka model ne olursa olsun çok farklı ihtiyaçlar için klima teknik servisi alınması klima kullanan herkes için ortaya çıkabiliyor. Ülkemizde de bu alanda hizmet veren firmalar bulunuyor.

Klima Servisi Tarafından Verilen Hizmetler

İşte son derece geniş kapsamda hizmet veren ve İstanbul kentinde klima servisi denilince ilk akla gelen firmaların başında tüm kent ölçeğinde alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile hizmet veren Tüm Klima Servisi isimli firma geliyor. Firma tüm İstanbul ölçeğinde hizmet veriyor. Burada hemen baştan şunu da ifade etmek gerekir. Firma gerek yerli gerek ise yabancı marka tüm klimaların modeli fark etmeksizin servis işlerini yapıyor. Bu noktada verilen hizmetlerden de bahsetmek gerekir ise öncelikli olarak klima montaj ve gerekli olması durumunda demontaj hizmeti veriyorlar. Yine her türlü klimanın klima bakımını gerçekleştiriyorlar. İster elektriksel, ister mekanik ya da klimanın beyninde olan bir arıza olsun onu gideriyorlar. Parça değişimi gerekli olduğu zaman garantili olarak orijinal parça değişimi yapıyorlar. Firma kesintisiz olarak evlere, işyerlerine, kısaca klimaların takılı olduğu her yere gereksinim duyulan her an hizmet veriyor. Firma mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışıyor.

Klima Servis Hizmet Fiyatları

En yakın klima servisi ve en güvenilir klima servisi arayanlar için de firmanın referanslarından da görüleceği üzere kurumlarda ya da evlerde kafada en ufak bir soru işareti kalmadan hizmet alınacak yerlerin en başında geliyor. Firmanın fiyatlarına bakıldığında her bir iş alanı için yılda bir kere güncellenen fiyatları bulunuyor. Klima tamiri sırasında eğer parça değişimi olur ise parça değişim ücreti de faturaya ekstra olarak yansıtılıyor. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterseniz Tüm Klima Servisi yetkilileri ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Formun Üstü

Formun Altı

 

handehande