GÜNDEM
Giriş Tarihi : 19-01-2022 14:49   Güncelleme : 19-01-2022 14:49

Kurye Mama da Proplan Yavru Köpek Kedi Mamasını İndirimli Ucuz Fiyatlardan Ulaşabilirsiniz

Kurye Mama da Proplan Yavru Köpek Kedi Mamasını İndirimli Ucuz Fiyatlardan Ulaşabilirsiniz

Kurye Mama da Proplan Yavru Köpek Kedi Mamasını İndirimli Ucuz Fiyatlardan Ulaşabilirsiniz

Kurye Mama da Proplan Yavru Köpek Kedi Mamasını İndirimli Ucuz Fiyatlardan Ulaşabilirsiniz

Evcil hayvan dostlarımız pek çoğumuzun hayatında önemli bir yer kaplıyor. Bu nedenle kendi beslenmemiz kadar, onların beslenmesine de fazlası ile dikkat etmemiz gerekiyor. Ancak minik dostlarımızın da her türlü mamayı ve yiyecek ve içecek konusunda hassas olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu nedenle onlar için temin edeceğimiz mamaların da kalitesini ve içeriğini mutlaka bilmemiz önem taşıyor. Proplan yavru kedi köpek mamalarında yapılan mükemmel indirimler ile uygun fiyatlardan faylanabilirsiniz.

Sevimli dostlarımız için en kaliteli ve en hesaplı mama seçimi yapmamız hem onlar için hem de bütçemiz için önemlidir. Bu nedenle köpek maması seçimi yaparken önceliğimiz içeriği olmalıdır. Minik dostlarımızın yaş aralığına ve hassasiyetine, alerji durumlarına göre de mama seçimi önemlidir. Firmamız ise tüm sevimli dostlarımıza uygun en kaliteli mama çeşitlerini hizmetinize sunmaya devam ediyor.

Kedilerinizin Gelişimi İçin Vitaminli Premiksleri Seçin

Kediler hem çok sevimli hem de çoğumuz için neşe kaynağı olan hayvanlardır. Ancak özellikle yavru olduğu dönemler de beslenme içerikleri önem taşır. Hatta yetişkinlik evresinde de tüm vitamin içerikleri düzenli verilmelidir. Özellikle içerisinde kedilerinizin ihtiyacı olan kalsiyum, D1, d2 VE D3 vitaminlerini karşılayacaktır. Hazmı oldukça kolay olan bu ürün özellikle kedilerin gelişim sürecinde çok fayda sağlayacak bir üründür.

Kedilerin beslenmesinde diğer önemli etken ise aminoasitlerdir. Bu ürünümüz sevimli dostlarınızın tüm aminoasit ihtiyacını karşılayacak değerde bir üründür. Ayrıca bunun yanı sıra kedilerin çok severek yemeyi tercih ettiği Proplan Yavru Kedi Maması ürünümüzde onlar için tüm besin öğelerini içermektedir. Ayrıca ürün kategorilerimiz içerisinde, yaşlı kedi maması, yavru kedi maması, özel ırk kedi maması, tahılsız kedi maması gibi seçenekler de yer alıyor.

Yavru Kedi Beslenmesi Nasıl Olmalıdır?

Yavru kedi bakımı özellikle ilk doğduğunda çok dikkat isteyen bir süreçtir. Özellikle annesi olmayan yavrular için özel bakım ürünleri kesinlikle tercih edilmelidir. Anne süstü ile beslenemeyen yavrular, hastalığa çok yatkındır. Eğer başta önlem alınmasa onları bekleyen kötü sonuçlar olabilir. Süreç ölüme kadar gidebilir. Bu nedenle özellikle vitamin bazlı yavru kedi mamalarının mutlaka bu süreçte kullanılması gerekiyor. Yavru kedilerin sindirimi henüz gelişmediği için, onlara sindirimi kolay mama çeşidi sunmak önemlidir. Bunun için firmamızda sıkça tercihe dilen yavru kedi mama kategorisini mutlaka gözden geçirmelisiniz.

Özellikle bu dönemde büyümesinde katkı sağlayacak olacak yaş konserve ürünlerini tercih etmeniz hem güçlü bir bağışıklık için hem de sağlıklı bir gelişim için katkı sağlayacaktır. Yavru kediler için üretilen süt proteinleri ise, ilk bir ay için oldukça önemlidir. Anne sütü yanında da bu proteinlerin tüketilmesinde herhangi bir sakınca yoktur.

Köpek Maması Seçimlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kedilerin beslenmesi kadar köpeklerinde beslenmesi her dönem de itina isteyen bir durumdur. Bu nedenle yavru olma sürecinden, gelişim sürecinde kadar özel mama seçenekleri tercih etmek en doğrusu olacaktır. Bu nedenle özellikle yavru olan köpekler için o dönemde tüketebileceği mama seçimi önemlidir. Bunun yanı sıra yine bu süreçte vitamin desteği de şarttır.

Bunları da göz önünde bulundurarak; öncelikle Proplan Yavru Köpek maması içeriği sayesinde kesinlikle önerdiğimiz ürünlerimizdendir. Bunun yanı sıra yaşlı köpek maması, yavru köpek ırk maması, tahılsız köpek maması da tercih ederken öncelikli ürünlerinizden olmalıdır. Çünkü köpeklerin sindirim sistemi son derece hassastır. Mamam seçiminde bu ve benzeri detaylar gözden geçirilerek mama tercihi yapılmalıdır… İndirimli fiyatları kaçırmamak için kurye mama sitesinden bize ulaşabilir ve sevimli dostlarınızın beslenmesine sağlıklı bir yön kazandırabilirsiniz.

 

 

handehande