GÜNDEM
Giriş Tarihi : 22-12-2021 21:50   Güncelleme : 22-12-2021 21:50

Nilüfer Belediyespor Yeni Döneme Giriyor

Nilüfer Belediyespor Yeni Döneme Giriyor

Nilüfer Belediyespor Yeni Döneme Giriyor

Nilüfer Belediyespor Yeni Döneme Giriyor

Sultanlar ligi ekipleri içerisinde yer alan Nilüfer Belediyespor çalışmalarını son hızla devam ettiriyor. Hedefledikleri başarılar ve ilerlemelerde de etkili oldukları görülüyor. Başarılar, motivasyon çalışmalarıyla adını duyuran Nilüfer Belediyespor için bu sefer gündem çok farklı. Nilüfer Belediyespor farklı bir döneme giriyor. Çünkü Başantrenörleri ile yollarını ayırıyorlar. Bu da Misli.com adresi üzerinden resmi bir şekilde duyuruldu. Dehri Can Dehrioğlu, Nilüfer Belediyespor ile çalışmalarını sonlandırdı.

Yapılan açıklamalar içerisinde de resmi bir yanıt verildi. Yapılan açıklamaların ve duyumların doğru olduğu kesinleşti. Ek olarak Dehri Can Dehrioğlu için de başarılarından dolayı teşekkürler sunuldu. Bugüne kadar Nilüfer Belediyespor ile yaptığı çalışmalar için büyük minnet duyulduğu ve başarılarının dilendiği de eklendi. Dehri Can Dehrioğlu için aynı mesajlar hayranları tarafından da yollandı. Nilüfer Belediyespor ile yollarını anlaşmalı bir şekilde ayıran başantrenör, resmi duyuruları yalanlamadı. Bu yüzden yapılan açıklamaların tümünün doğru olduğu kesin. Kulubun sosyal medya hesabında da bu şekilde bir açıklamada bulunuldu.

Nilüfer Belediyespor Dehrioğlu ile Yollarını Ayırdı

Nilüfer Belediyespor, başantrenörü ile beraber yürüttüğü çalışmalarda oldukça yüksek bir motivasyon kazanmıştı. Bundan sonraki çalışmaların nasıl olacağı da merak konusu. Ayrıca Dehrioğlu ile beraber yardımcı antrenörü Tamer Altay da sözleşmesini sonlandırdı. Buna benzer tüm ek detayların olduğu, canlı maçların takip edebileceği adres Justin TV. Maçlar üzerine yapılan iddia tahminleri kısmını da kontrol edebilirsiniz. Tüm detayların yanı sıra banko maçlar konusunda da bilgi alma şansınız olabilir.