GÜNDEM
Giriş Tarihi : 16-12-2021 16:14   Güncelleme : 16-12-2021 16:14

Futbolseverlerin Merakla Beklediği Şifresiz Maç

Futbolseverlerin Merakla Beklediği Şifresiz Maç

Futbolseverlerin Merakla Beklediği Şifresiz Maç

 

Futbolseverlerin Merakla Beklediği Şifresiz Maç

Euroleague bu hafta 16. hafta maçları ile ekranlara gelecek. Basketbol severler de bu maçları heyecanla bekliyor. BeIn Sports, bu hafta oynanacak olan maçları duyurdu. Aynı zamanda basketbol severlerin merakla beklediği şifresiz olarak yayınlanacak olan maçın da haberini duyurdu.

16. haftada Barcelona, Panathinaikos'la karşı karşıya gelecek. Real Madrid'in rakibi ise Olimpia Milano olacak. Euroleague 16. haftada yapılacak olan bir başka karşılaşma ise Zenit ve Monako arasında gerçekleşecek.

Zalgris ve Unix arasındaki maç da 16. hafta yapılacak olan maçlar arasında. Ligin 16. haftasında Anadolu Efes'in karşılaşacağı takım ise Makkabi Tel Aviv. mariogame.net

Şifresiz Maç Hangisi?

Taraftarların beklediği şifresiz maç ise Perşembe günü 20.45'te gerçekleşecek. Bu maç Fenerbahçe Beko ve Maskanio arasında yapılacak. Basketbol severler bu maçı beIn Sports, beIn Sports Haber ve beIn Sports Youtube'dan izlenebilir. Bundan başka Perşembe günü yayınlanacak olan 9 maç bulunuyor.

Tam yedi kere galibiyet kazanan Anadolu Efes, Barselona ile karşılaşacak. Fenerbahçe Beko'nun ise beş galibiyeti bulunuyor. Şifresiz yayınlanan maçlar basketbol severler için ayrı bir heyecan yaratıyor. Herkes beIn Sports kanallarına abone olmadığı için şifresiz yayınlanacak olan maç merak ediliyordu.

  1. bu açıklamayı yaptıktan sonra Fenerbahçe Beko ve Maskanio maçı büyük bir sabırsızlıkla beklenmeye başladı. Ligin 16. haftasındaki bütün maçlar çok büyük bir önem taşıyor. Ligin sona ermesi yaklaştıkça maçlar da daha büyük bir heyecan yaratmaya başladı.