Reklam
Giriş Tarihi : 06-12-2021 23:00   Güncelleme : 06-12-2021 23:00

Asansörlü Nakliye Fiyatları

Asansörlü Nakliye Fiyatları

Asansörlü Nakliye Fiyatları

Asansörlü Nakliye Fiyatları

Evinizin ya da iş yerinizin adres değişimi sonrasında eşyanın yeni adrese nakli son derece zorlu bir sürecin yaşanmasına etki eder. Gerçekleştirilecek olan eşya nakli işlemlerinde eşyanın herhangi bir hasar almadan taşımacılığın yapılmasının yanı sıra kısa sürede tamamlanması da önemlidir. Evden eve nakliye hizmetinden yararlanmanız ise eşya yükünün ve taşımacılık işlemlerinin kolaylıkla çözümlenmesi açısından önemlidir. Asansörlü nakliyat ücretleri  ise alınacak olan hizmette ve eşya yüküne göre değişim göstermektedir.

Evden eve nakliye işlemlerinde evinizin ya da iş yerinizin eşyasının taşınmasında asansörlü evden eve nakliyat hizmetini sunuyoruz. Asansörlü evden eve nakliyat işlemleri sayesinde eşyanızın kısa bir süre içinde nakli tamamlanabilmektedir.

Eşyanızın taşınmasında asansörlü nakliye hizmeti alınması özellikle yüksek katlı olan binalar için büyük avantaj yaratmaktadır. Fakat asansörlü nakliye hizmeti alımında da bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir.

Asansörlü Evden Eve Nakliye Hizmeti Alımında Neye Dikkat Etmeli?

Asansörlü nakliye hizmetinin alınması ile kısa sürede eşyanızın araçlara nakli gerçekleştirilir. Eşyanın özellikle yüksek katlı binalardan nakli için avantaj sağlamaktadır. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetinin alımında ise nakliye hizmetinin sunulduğu asansör mekanizmasının kalitesi ve yük taşıma kapasitesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Asansörlü nakliyeler belli bir taşıma kapasitesine sahip olması nedeni ile firma tarafından kullanılan asansörlü nakliyenin eşyanız için yeterli olup olmadığını da öğrenmeniz tavsiye edilir.

İris Ekspess Nakliye firması olarak eşyanızın kısa sürede ve güven ile nakledilmesini sağlarken asansörlü nakliye işlemlerinde de yüksek kapasiteye sahip olan araçları kullanıyoruz. İş yerinizin veya evinizin eşyasını güven ile araçlara nakletmekteyiz.

Asansörlü nakliyat fiyatları taşınacak olan yüke göre değişim göstermektedir. Hizmet talebiniz sonrasında binanız için asansörlü nakliye uygulamasının uygun olup olmadığı yetkili personelimiz tarafından incelenir. Olumlu sonucun elde edilmesi akabinde ise fiyat teklifi tarafınıza sunulur.

Asansörlü nakliyat firmaları tarafından sunulan hizmetlerin alımında sadece makine ve cihazların kapasitesine değil aynı zamanda konusunda uzmanlığı bulunan aynı zamanda deneyimli personelinde görevlendirilmesine dikkat etmeniz tavsiye edilir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Asansörlü evden eve nakliyat işlemleri asansörlü nakliyat şirketleri  tarafından sağlanmaktadır. Gerçekleştirilecek olan işlem sayesinde apartman asansörleri ya da merdivenlerde eşyanın taşınması sırasında doğabilecek olan hasar ve zararlar minimize edilirken taşınma sebebi ile de apartman sakinleri herhangi bir sıkıntı da yaşamaz.

Asansörlü nakliyat hizmeti ile eşyanızın herhangi bir zarar görmesinin önüne geçilirken zaman kaybı yaşanmadan kısa bir süre içinde de eşyanın yeni adrese nakli için araçlara sevki tamamlanır. Kısa bir sürede ve güven ile yapılacak olan taşımacılık için İris Ekspress Nakliye firmamızdan gerekli desteği talep edebilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti Nasıl Alınır?

Evinizde ya da iş yerinizde bulunan tüm eşyanın veya parça eşya nakli işlemlerinde eşyanın belirlenen alandan alınarak araca ulaştırılmasında büyük kolaylık sağlayan sistem kolay kuruluma sahiptir. Asansörlü nakliye hizmeti talep başvurunuzu firmamıza iletmeniz sonrasında yetkili personelimiz adresinizde eksper raporunu hazırlar. Eksper raporunda binanın dış alanına asansörlü nakliye sisteminin kurulmasının uygunluğuna ve araç parkının uygun olup olmadığına bakılır. Yetkili personelimiz tarafından gerçekleştirilecek olan işlemler sonrasında binanızın sisteme uygun olması ile beraber nakliye hizmet bedeli belirlenir.

İris Ekspess Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından sunulan eksper hizmeti akabinde belirlenecek olan fiyat teklifine vereceğiniz onay ile beraber nakliye sözleşmesi düzenlenerek sigorta kapsamında asansörlü nakliye hizmetinden yararlanmanız sağlanır. Kısa sürede, güvenli ve garanti kapsamında yapılacak olan nakliye için hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.