EĞİTİM
Giriş Tarihi : 06-12-2021 18:34   Güncelleme : 14-12-2021 18:46

Marker Kalem Kalitesi

Marker Kalem Kalitesi

Marker Kalem Kalitesi

Marker Kalem Kalitesi

Marker, öncelikle ressamlar ve tasarımcılar tarafından kullanılan yüksek kaliteli kalemlerden biridir. Bu kalemler, çıkarılamayan mürekkebi sayesinde yıllarca dayanır. Kâğıda veya zemine yazması kolay olan Marker kalem, çeşitli uç seçenekleriyle tüketicilere hitap etmek için pazar üreticileri tarafından üretilen yüksek kaliteli bir kalemdir. Marker kalem fiyatları diğer kalem türlerine göre biraz daha pahalı olan işaretleme kalemi türü 12 renk pazarında alıcıların gözdesidir. Aynı zamanda bu renkler üretici promosyonu kapsamında 24 renkte kısa sürede piyasaya sunulabilmektedir.

Farklı yüzeyleri yazmak, çizmek veya renklendirmek için kullanılan işaretçilerin aralığı, kalemin yapısına bağlıdır. Bazıları tüm yüzeylerde kullanılabilirken bazıları belirli zeminlerde kullanılabilir. Uygulama alanının yanı sıra mürekkebin dayanıklılığı da değişmektedir. Özel endüstriyel işaretleyiciler zorlu koşullara dayanabilirken standart kutu kalemler suya ve ışığa karşı dayanıklıdır.

Marker Kalem Nasıl Kullanılır ve Çeşitleri

Edding işaretleyici türleri üç gruba ayrılabilir: hobi sanatı, genel kullanım ve özel kullanım. Ofmark Edding Marker kalem modelinin bir parçası olan Universal Edding Marker, plastik gibi pürüzsüz yüzeylerde ve ahşap gibi pürüzlü yüzeylerde kullanılabilir.

Standart kapaklı modelin yanı sıra mekanik tükenmez kalem gibi kullanılabilen kapaksız kalemi de mevcuttur. Edding'in sanatsal kalemleri arasında kaligrafi ve akrilik kalemler bulunur. Aşırı koşullar altında belirli bir ürün grubuna kalıcı olarak yazmak için özel işaretler oluşturulur. Bu ürünlerde renk cümbüşü genellikle temel renklerle sınırlıdır.

Pilot işaretleme kalemlerinin tartışmasız en belirgin olanı pilot kalem işaretleme kalemidir. Neredeyse akla gelebilecek her yüzeyde mevcut olan pinter kalemler, çeşitli uç boyutu ve renk seçeneklerine sahiptir. https://www.guvensanat.com/marker-kalem sitesinden satın alabilirsiniz.