GÜNDEM
Giriş Tarihi : 03-12-2021 22:48   Güncelleme : 03-12-2021 22:48

Nedim Özbey, ambulans uçakla Türkiye'ye getirildi

Nedim Özbey, ambulans uçakla Türkiye'ye getirildi

Nedim Özbey, ambulans uçakla Türkiye'ye getirildi

Nedim Özbey, ambulans uçakla Türkiye'ye getirildi

Galatasaray HDI Sigorta Antrenörü Nedim Özbey, 15 Aralık tarihinde Voleybol CEV Kupası'nın son 16 turu için gittikleri İspanya'nın Las Palmas şehrinte rahatsızlanarak hastahaneye kaldırılmıştı. Aynı zamanda Türkiye A Milli Voleybol Takımı'nın antrenörlüğünü de yapan 65 yaşındaki Nedim Özbey, acil olarak hastahaneye kaldırıldığı İspanya'dan, Recep Tayyip Erdoğan'ın emriyle birlikte tarifeli uçakla değil Sağlık Bakanlığı'na ait ambulans uçak ile Türkiye'ye getirildi. Galatasaray cephesi Başantrenörleri Nedim Özbey'in Sağlık Bakanlığı'na ait uçakla Türkiye'ye getirilmesi üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ve Nedim Özbey'e geçmiş olsun mesajı yayınladı. ucansupurgedernegi

Galatasaray'dan Açıklama

Galatasaray resmi sayfası üzerinden başantrenörleri Nedim Özbey hakında bir açıklama yaptı. Galatasaray bu açıklamada "Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımızın CEV Kupası son 16 turunda İspanya’nın Las Palmas kentinde karşılaştığı CV Guaguas Las Palmas maçı sonrası rahatsızlanarak İspanya’da tedavi altına alınan Başantrenörümüz Nedim Özbey, gece yarısı Sağlık Bakanlığı’nın ambulans uçağıyla İstanbul’a getirildi.

Hocamızın Sağlık Bakanlığı’na ait ambulans uçakla Türkiye'ye getirilmesi talimatını vererek sağlık durumuyla yakından ilgilenen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerimizi sunarız.

Tedavisine İstanbul’da devam edilecek olan Nedim hocamıza bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz" mesajını verdi.