GÜNDEM
Giriş Tarihi : 03-12-2021 21:46   Güncelleme : 03-12-2021 21:46

Gökhan Gönül Takımını Ateşledi

Gökhan Gönül Takımını Ateşledi

Gökhan Gönül Takımını Ateşledi

Gökhan Gönül Takımını Ateşledi

Lige çok güzel başlayan ama son haftaları kayıplı ve kötü geçiren Fenerbahçe'nin tecrübe kaptan oyuncusu Gökhan Gönül, kötü gidişata son vermek için harekete geçti. Son haftalarda eski takımı Beşiktaş'a karşı alınan mağlubiyet, Gaziantep deplasmanındaki kötü sonuç ve Malatyaspor mağlubiyeti sonrası Fenerbahçe'nin ligdeki durumu tüm Fenerbahçe'li taraftarların canını sıkmış durumda.

Fenerbahçe'de başta Erol Bulut olmak üzere, kötü gidişatın sorumluluğu oyunculara ve başkan Ali Koç'a şimdiden stres oluşturmuş durumda. Tüm bu belirsizliğin ve ne olacağının sorgulandığı dönemde, kaptan Gökhan Gönül takımla yaptığı toplantıda, “Bu böyle devam edemez. Bunu hepimiz biliyoruz. Şampiyonluk yolundaki iddiamızı göstermemiz için bize bir kıvılcım lazım. Başakşehir maçını kazanarak yeniden ayağa kalkacağız. Her şeyi geride bırakacağız. Bunun için de birlik olmalı, sahada birlikte mücadele etmeliyiz. Bunu yapabileceğimizi geçen haftalarda zaten gösterdik. Artık elimizi taşın altına koyma vakti geldi” açıklamalarında bulundu. Bu açıklamalardan sonra Fenerbahçe Futbol Takımı'nın göstereceği performans taraftarlar için büyük merak uyandırdı. websitesi

Formasını Kaptırdı mı?

Son maçlarda oldukça formsuz gözüken ve formasını Nazım Sangare'ye kaptıran Gökhan Gönül'ün formasını geri alıp alamayacağı hala kesin değil. Son maçta oldukça istekli gözüken ve başarılı bir performans ortaya koyan Milli Futbolcu Nazım Sangare, Erol Hoca'nın Gökhan Gönül'den önceki tercihi olabilir ve Gökhan Gönül yedek kulübesine çekilebilir.