SAĞLIK
Giriş Tarihi : 26-11-2021 19:26   Güncelleme : 26-11-2021 19:52

Estepro Health Kimdir ?

Estepro Health Kimdir ?

Estepro Health Kimdir ?

Sağlık sektörüne gönlümüzü vererek yola çıktık. 18 yıl önce bu yolda ilk adımımızı atarak bugün Şişli Profilo'da 1 klinik, İzmirde’de 1 klinik ve 1 tıp merkezi olmak üzere toplam 3 şube olarak hizmet sunuyoruz.

 

 

 

Kısa sürede güncel teknolojisi ve uzman kadrosu ile uluslararası standartlarda hasta kabulü sağlayan Estepro Health Ailesi olarak saç ekimi ve tedavileri başta olmak üzere, plastik cerrahi ve medikal estetik alanlarında hizmet veriyoruz.

 

Sağlık turizminde referans noktalarından olan ülkemizde Estepro Health Ailesi olarak 100’e yakın acentelerimiz ile dünyanın birçok ülkesine ulaşıp teşhis ve tedavi hizmetlerimizi paylaşıyoruz. Bu yolda binlerce hastamızı sağlıklı ve kaliteli hizmet anlayışımız ile ülkelerine uğurladık, uğurlamaya da devam ediyoruz.

 

Tüm hastalarımıza multidispliner bakış açısıyla yaklaştığımız Estepro Health Ailesi’ne ISO 9001:2015 sertifikasını kazandırarak sunduğumuz sağlık hizmetini de kalitelendirdik. Hedefimiz her zaman daha kaliteli sağlık hizmetini sunmak amacıyla var gücümüzle çalışmak ve tıp-bilim dünyasını yakından takip etmek...

 

Sağlığın her şeyden çok daha fazla kıymetli olduğunu bilen uzman kadromuzla her zaman yanınızdayız...

 

Sevgi ve saygılarımızla,