GÜNDEM
Giriş Tarihi : 18-11-2021 11:58   Güncelleme : 18-11-2021 11:58

Türkiye Okçuluk Federasyonu Başkanı açıklamalarda bulundu

Türkiye Okçuluk Federasyonu Başkanı açıklamalarda bulundu

 

Türkiye Okçuluk Federasyonu Başkanı Abdullah Topaloğlu 2024 yılında düzenlenecek Paris olimpiyatlarına ilişkin çeşitli açıklamalarda bulundu. Abdullah Topaloğlu okçuluğun dünü bugünü ve geleceği ile ilgili soruları yanıtlarken özellikle 2004 yılındaki olimpiyatlar da önemli başarılar elde etmeleri gerektiğini vurguladı. 5. Olağan ve Mali Genel Kurul’da yeniden başkan seçilen Abdullah Topaloğlu Bu anlamda görev dağılımını yaptıklarını ve kurulları oluşturduklarını belirtti.

Öte yandan 2020 yılına ait faaliyet takvimi içerisinde de çalışmaların sürdüğünü vurguladı. Türk okçuluğunun son olimpiyat şampiyonu apoletli sporcusunun bulunduğunu belirten Topaloğlu bunun da hem Okçuluk Federasyonu'na hem yöneticilerine hem de camiaya büyük bir sorumluluk yüklediğini belirtti. 1xBet

Türk okçuluğunun kaybedecek bir saniye ise dahi olmadığını belirten Topaloğlu organizasyonda milli takımdan beklentilerin oldukça yüksek olacağını vurguladı. Bu nedenle elde edilen başarı da ivmenin düşmeden daha yukarılara taşınması gerektiğinin altını çizdi. 2024 Paris Olimpiyatları'nda ve 2028 Las Vegas Olimpiyatları’nda Türk okçuluğunun en iyi şekilde temsil edilmesi gerektiğini belirtti.

Okçuluk camiasına dair ayrıntıları da paylaşan Abdullah Topaloğlu her yaş ve kategoride başarılı sporcuların sayısında her geçen gün artış görüldüğünü belirtti. Mete Gazoz ve Yasemin Ecem Anagöz’ün ardından başarılı birçok sporcunun da camia içerisinde katıldığını vurguladı.

1xbet зеркало    Hiçbir zaman sporcuları yalnız bırakmadıklarını belirten Abdullah Topaloğlu madalyayı ülkemize armağan etmenin son derece büyük bir gurur olduğunu belirtti.

http://www.bukmeker-1xbet.com/