GÜNDEM
Giriş Tarihi : 08-11-2021 17:59   Güncelleme : 08-11-2021 17:59

Boşanma Aşamasında Olumsuz Durumlardan Kurtulun

Boşanma Aşamasında Olumsuz Durumlardan Kurtulun

Boşanma Aşamasında Olumsuz Durumlardan Kurtulun

 

Boşanma davaları evliliğin sone erdirildiği davalardır. Yani evlilik birliğinin son noktası olarak da yorumlanabilir. Bu sayede iki kişi arasındaki akrabalık bağlarının da son bulması sağlanmaktadır. Diğer yandan evli çiftlerin var olan çocuklarının velayetinin alınması, mal paylaşımlarının yapılması noktasında da boşanma davaları etkilidir. Bu yüzden davadan istenilen sonuçların alınması noktasında profesyonel bir destek alınması şarttır. Dava sonucunda istenmeyen problemlerle karşı karşıya kalmamak için süreç içerisinde etkili adımların atılması için etkili isimlerden de destek gereklidir. Bu yüzden aile hukuku alanında yüksek performansa sahip avukatlardan yardım alınmalıdır.

Söylenilen tüm bu özelliklere sahip olarak bilinen Esra Nur Aydemir Gür de tam bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. 2018 yılından bu yana hizmetlerine devam eden ve avukatlık ve arabuluculuk konusunda çalışan Esra Nur Aydemir Gür, sizlere en etkili sonuçları sunmaktadır. Sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde de davalar içerisinde istediğiniz sonuçlara ulaşılması mümkündür.

Ankara boşanma avukatı olarak hizmet vermesinin yanında Ankara’nın çevre illerinde de sizlere yardımcı olabilmektedir. Ankara bürosuna bağlı olarak çalışmaktadır. Bunun aynında her zaman hukuk kurallarına bağlı olan Esra Nur Aydemir Gür, avukatlığın gerektirdiği tüm özelliklere de önem vermektedir. Bu yüzden mesleği içerisinde her daim etkili isim olmayı da sürdürmektedir.

Boşanırken Hiçbir Maddi ve Manevi Kaybınız Olmasın

Boşanma davaları farklılık gösterebilir. Yani boşanma davaları hem çekişmeli hem de anlaşmalı olarak sürdürülebilmektedir. Bu noktada önemli olan iki dava türünde de alınan sonucun müvekkilin istediği sonuçlara çıkması ve müvekkilin menfaatini korumaktır. Bu yüzden boşanma davalarında anlaşmalı boşanma davası için alınan kararların anlaşmaya uygun olması için gerekli adımlar atılmaktadır.

Aynı zamanda da çekişmeli boşanma davalarında Esra Nur Aydemir Gür hem maddi hem de manevi bir kaybınızın olmaması için etkin bir çalışma sistemi yürütmektedir. Hızlı ve etkin çözümler bulunmasının yanında sizlerin hakkınızı koruma konusunda yanınızda yer almaktadır. Bu yüzden güvenilirlik konusunda da var olan tüm endişelerinizden kurtulabileceğiniz, tamamen sizin istediğiniz sonuçlara ulaşmaya odaklı bir avukat olduğundan da emin olabilirsiniz.

Dava Sürecinde Profesyonel Bir Destek Önemlidir

Boşanma davalarında davanın sonucu kadar iki taraf arasındaki ilişkinin doğru şekilde yönlendirilmesi de önem arz etmektedir. Bu noktada da Esra Nur Aydemir Gür insani ilişkilere büyük bir önem vererek yönlendirmelerini sürdürmektedir. Her iki taraf dava sonrasında bir daha görüşebileceğinden ötürü de aralarında herhangi bir nefret, kin duygularının oluşmaması, varsa da körüklenmemesi için çabalamaktadır.

Tümüyle etik ve meslek kurallarına bağlı olduğunu bu şekilde gösterdiğinden ötürü de Esra Nur Aydemir Gür tercih edebileceğiniz en başarılı isimlerden biridir. Sizlere dava süresince doğru bilgiyi sunmak, süreci en iyi şekilde takip etmek ve ayrıca saygı çerçevesine bağlı olan tüm noktalarda disiplinli olmak konusunda da oldukça ciddidir.

Kaynak: https://esranuraydemir.com/ankara-bosanma-avukati/