GÜNDEM
Giriş Tarihi : 02-11-2021 17:03   Güncelleme : 03-01-2022 00:49

Demirler İbc Çemberli Sac Varil

Demirler İbc Çemberli Sac Varil

Demirler İbc Çemberli Sac Varil

Demirler İbc Çemberli Sac Varil

Demirler İbc çemberli sac varil, düşük maliyetinden dolayı tercih edilen bir üründür. 2 farklı fiziksel yapısı bulunur. Bunlar; 

  • Tapalı sac 
  • Ya da çemberli sactır. 

Yaygın kullanılan bir üründür. Farklı kullanım alanları mevcut. En önemli kullanım alanı, depolama birimi olmasıdır. Üretiminde kullanılan malzemelerden dolayı, çevre dostudur. 

İbc Çemberli Sac Varil Nedir?

Demirler ibc firması doğrultusunda üretimi gerçekleştirilen çemberli varil, 213 litre en az kapasitesi ile bulunmaktadır. 

  • Ürünün üst kapağı tamamen açılır. Bu yüzden ürün içeriğine herhangi bir katı ya da sıvı kimyasal madde ilave edilirken, problem olmaz. 
  • Üst kapak gövde ile tutturulmuştur. Kapak açılırken tamamen açılması, bundan dolayı kaynaklanır. 
  • Ürün çeşitli testlerden geçildikten sonra onay almıştır. Bu testler içerisinde %100 sızdırmazlık testi bulunur. Herhangi bir sıvı ya da kimyasal ürünün taşımacılığında kullanılırken, sızdırma gibi bir problemle karşılaşılmaz. 

İbc Çemberli Sac Varil Neden Kullanılır?

Kimyasal ürünlerde, tarım ilaçlarında, gıda ürünlerinde, tehlikeli maddelerin taşınmasında uygun bir üründür.  Muhteşem performans sergiler! 

  • Firma müşteri memnuniyetine önem verdiği için ürünlerde istenmeyen sorunla karşılaşılmamasını amaçlamaktadır. Bu yüzden ürünler, müşteriye ulaşmadan önce testlerden tam anlamıyla geçer. Testlerden geçtikten sonra onaylanır ve müşteriye ulaştırılır. 
  • Taşımacılıkta, saklama sürecinde ya da bunun gibi birçok etmen de çemberli sac varil düşük maliyeti ile firma doğrultusunda bulunmaktadır. 

Genel olarak mavi renk seçeneği ile mevcuttur!