GÜNDEM
Giriş Tarihi : 28-10-2021 16:25   Güncelleme : 28-10-2021 16:25

Akgün Lülü: “Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun”

Akgün Lülü: “Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun”Murat Group Gümrükleme Yönetim Kurulu Başkanı ve Lülü Bey Çiftliği Sahibi Akgün Lülü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Lülü mesajında: “Bugün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Aziz Milletimizin; vatanı, bayrağı ve değerleri için bin bir fedakârlık ve kahramanlıkla verdiği mücadele sonucunda kurulan Cumhuriyetimizin 98. yılını kutlamanın heyecanı ve haklı gururunu yaşıyoruz.
 
Asil Milletimizin bizlere emanet ettiği Cumhuriyetimizin sonsuza dek payidar olması bizlerin azmine, gençliğimizin donanım ve birikimine bağlıdır. Bizler de aklın ve bilimin üstünlüğünü benimseyerek, milli ve manevi değerlerini her şeyin üstünde tutan, yarının dünyasına şekil verecek bireyler olarak yaşamanın azmi içerisindeyiz.
 
Bu vesileyle; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere bu toprakları bize vatan kılan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi, yurt içinde ve sınırlarımız dışındaki istiklal ve istikbal mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmetle, minnetle yâd ediyorum. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun” dedi.