SAĞLIK
Giriş Tarihi : 21-10-2021 16:08   Güncelleme : 21-10-2021 16:08

HYDRAFACİAL ELİTE SONGÜL TORBAOĞLU'NUN SAHİBİ OLDUĞU SADE DERMAESTETİK'TE

HYDRAFACİAL ELİTE SONGÜL TORBAOĞLU'NUN SAHİBİ OLDUĞU SADE DERMAESTETİK'TE

HYDRAFACİAL ELİTE SONGÜL TORBAOĞLU'NUN SAHİBİ OLDUĞU SADE DERMAESTETİK'TE

 

 

Hydrafacial Elite

 

Hydrafacial Elite uygulaması, tüm cilt tiplerine uygun bir cilt temizleme ve yenileme uygulamasıdır. Lenfatik drenaj ile dolaşımı hızlandırarak, toksinlerin ciltten çabuk atılmasını sağlar. Ölü hücrelerin atılımını ve gözeneklerin derinlemesine temizliğini yapar. Glikolik asit ve salisilik asit kullanarak yapılan peeling, cildi parlatır. Özel vortex teknolojisi ile cildi sıkıp, yormadan, gözenek çeperlerine zarar vermeden siyah nokta temizliği  yapar. Antiaging etkisi vardır, hyaluronik asit, antioksidan ve peptit içeren özel serumlarıyla cildi onarır, besler ve korur.

Hydrafacial Elite, FDA onaylıdır ve Vortex isimli teknoloji patentli uygulama, cilt yüzeyine el değmeden, girdap etkisi yaratarak, derinlemesine temizlik sağlayan özel başlığıyla, günümüzün en popüler cilt yenileme teknolojisi ünvanını kazanmıştır.

Hydrafacial Elite uygulaması üç ana aşamadan oluşmaktadır.

 

1- Temizleme & Arındırma (Vortex-Eksfoliasyon)

Cildin ölü ve tahribe uğramış hücrelerini temizleyip, yeni hücre oluşumu desteklenir. Yeni cilt tabakası ortaya çıkılır.

 

2- Ekstraksiyon & Nemlendirme (Vortex-Peeling, Vortex-Ekstraksiyon, Vortex-Boost, Vortex-Fusion)

Ölü hücrelerin kalıntıları temizlenip, yeni cilt tabakası özel serumlarla beslenir.

 

3- Onarım & Koruma (Devamlı Koruma)

Üst düzey koruma ve parlaklık için yeni cilt, antioksidanlar ve peptitlerle beslenir.

 

Hydrafacial Elite’i diğer cilt bakım uygulamalarından ayıran en temel özelliklerden biri; uygulama esnasında; seans öncesi yapılan cilt analizi sonucu belirlenen soruna yönelik, özel serumlar kullanılmasıdır. Belli başlı cilt problemlerini üç kategoride toplayan serum teknolojisi, kişiye özel belirlenip, uygulanır.

 

1- Dermabuilder Serum: Zaman içinde yüzümüze yerleşen mimik çizgilerini, yaş almaya bağlı ince çizgileri azaltmaya yarayan, içinde bulunan peptitlerle cildi besleyen bir serumdur.

 

2- Glysal Serum: Tıkalı gözeneklerin temizlenmesi ve nefes almasını sağlayan serum, kalıcı gibi duran akne izlerinin tedavisine de yardımcı olur.

 

3- Britonel Serum: Cildin renk tonunu eşitler ve güneş lekelerinin iyileşmesine yardımcı olur.

 

Hydrafacial Elite’i diğer cilt bakım uygulamalarından ayıran bir başka özellik ise kullanılan dört farklı başlık ve bu özel başlıklarla uygulanan, led ışık teknolojisidir;

.

1- Lenfatik Terapi

Cilde detoks etkisi yaparak, inflamasyonu azaltır. Şişlik ve ödemi engeller. Cilt sağlığını düzenler.

 

2- Kırmızı Işık Led Terapi

Güneş lekelerini, cilt renk tonunu ve kızarıkları onarır ve eşitler. Yaş almaya bağlı kırışıklıkların azalmasını sağlar.

 

3- Mavi Işık Led Terapi

Akne oluşumuna sebep olan bakterileri yok eder ve yağlı cildi arındırır. Gözenekli pürüzlü cilt görünümünü azaltır.

 

Cildin ihtiyacı doğrultusunda, bir hafta aralıklarla uygulanan 4 ile 6 seans, sağlıklı ve kalıcı bir cilt güzelliği sağlayacaktır. Uygulama herhangi bir modifikasyon yaratmaz, gündelik hayatınıza kaldığı yerden devam edebilirsiniz. Üç ana aşamadan oluşan tedavi, yaklaşık 30 dakika sürer. Uygulama can yakmaz, fondöten fırçasının cildinizde dolaştırılması gibi bir hissiyatı vardır.

Ödüllü uygulama Hydrafacial Elite, cildinizin spesifik her türlü sorununa doğrudan cevap verebilecek bir uygulamadır. Son teknoloji cilt bakım ve yenileme teknolojisi Hydrafacial Elite’i, Sade Derma Estetik’te  deneyimleyip, mucizevi sonuçlarına tanık olmak isteyenleri bekliyoruz.

https://www.instagram.com/sadedermaestetik/