GÜNDEM
Giriş Tarihi : 11-10-2021 13:21   Güncelleme : 11-10-2021 13:21

Kadın Tulum Seçenekleri

Kadın Tulum Seçenekleri

Kadın Tulum Seçenekleri

 

Kadın tulum modelleri yaz kış kullanılabilen modellerdir. Kısa kollu şort tarzı ve uzun kollu eşofman tarzı olan tasarımlar mevcuttur. Tulum hem gösterişli tasarıları hem de vücuda sunduğu rahatlık bakımından oldukça avantajlı bir üründür. Ayaktan geçirmeli modellerinin olduğu gibi çıtçıtlı tasarımları da mevcuttur. Tüllü, sivri yakalı, bisiklet yaka, kemerli, düz tasarımlı, fermuarlı, düğmeli ve ipli modelleri mevcuttur.

Özel bir yere giderken, dışarı çıkarken ve evde otururken dahi kadın tulum modelleri sizlere rahatlık sunar. Siz de tulum giymenin avantajlarını taşıyabilirsiniz. Özel bir davete giderken kısa kollu, kemerli şort tulumları kullanabilirsiniz. Farklı renk seçeneklerini de kullanarak tarzınıza tarz katabilirsiniz.

Kadın Tulum Renk Seçenekleri ve Fiyatları

Kadın tulum renkleri arasında kiremit rengi bu sene modadır. Bunun yanı sıra siyah, beyaz, kırmızı, mavi ve diğer ara renkleri de kullanabilirsiniz. Fiyatları da son derece değişkendir. Ürünün modeli ve renk seçeneği fiyatları etkiler. Bütçenize ve tarzınıza uygun kadın tulum modellerini görebilmek için https://www.roman.com.tr/kadin-tulum sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Vadi SağdıçVadi Sağdıç