SAĞLIK
Giriş Tarihi : 05-10-2021 13:11   Güncelleme : 05-10-2021 13:11

Dünyanın en iyi kök hücre geliştiricisi

Dünyanın en iyi kök hücre geliştiricisi

Dünyanın en iyi kök hücre geliştiricisi

 

Stemregen; Biomics tarafından geliştirilen ve insan sağlığı için son derece faydalı bir takviye edici gıdadır. Biomics doğal bitki bazlı kök hücre geliştirme alanında dünya üzerinde önde gelen biyoteknoloji şirketleri arasında yer almaktadır. Kuruluş faaliyetlerini bilime ve yeniliğe dayandırarak bitki ekstrelerinin araştırılması ve bu anlamda gelişmelerin takip edilmesine odaklanmıştır. Firma aynı zamanda bireylerin sağlığını desteklemeyi ve geliştirmeyi hedeflemektedir. Biomics özellikle bitkisel kök hücre alanında dünyanın en iyi kök hücre geliştiricisi olarak Stemregen abla ürünü geliştirmiştir. Bu ürün vücutta hasarlı hücrelerin onarılmasını yenilenmesini ve gençleşme sini sağlamayı hedefler. Çünkü kök hücre tedavisinin ve kök hücrenin ana işlevi vücutta zarar gören hücrelerin organların ve dokuların yerine dönüşebilme ve sağlıklı yeni hücrelerin ortaya çıkmasını sağlamaktır.

Stemregen en iyi kök hücre geliştiricilerin den biridir

Stemregen, Biomics kök hücre geliştiricisi telefondan insan sağlığına katkı sağlaması için ortaya konan en önemli takviye edici gıdalar arasında yer alır. Özellikle son 15 yılda yapılan kök hücre araştırmaları kök hücrelerin insan vücudunda doğal onarım işlevi gördüğünü ortaya koymuştur. Dolayısıyla insan vücudunda daha fazla kök hücrenin mevcut olması insan sağlığı açısından doku ve onarımlarını daha çabuk iyileşeceği ve onarımı katkı sağlayacak daha çok hücrenin olması demektir. Vücudun özellikle de kendi kök hücrelerini serbest bırakıyor olması kök hücre sayısının artması anlamına gelir. Vücutlarındaki noktaların ya da hücrelerin yapılarının bozulması aslında vücut içerisinde daha az kök hücrenin olduğu anlamına gelmektedir. Bu yüzden birçok hastalığın tedavisinde kullanılan kök hücre yöntemi temelde aslında vücudu onaracak olan kök hücre sayısının artması odaklıdır.

Stremregen' in içeriğinde neler bulunur?

Stemregen kök hücre işleyişini destekleyen birçok bitkinin birleşiminden meydana gelmektedir. Bu bitkiler kır iğdesi, mavi yeşil alg, aloe vera, kabarcıklı Alp, panax notoginseng, Beta glukan gibi maddelerdir. Özellikle karinesi Tibet Moğolistan ve orta Kuzey Çin'de tıp tedavilerinde yoğun olarak kullanılan kök hücre hareketlerini arttırıcı bir bitkidir. Kök hücrelerin sayısının artması insan vücudunda kardiyovasküler sistemin düzene girmesi endokrin sistemindeki hastalıkların tedavi edilmesi sinir sistemi ve kaslardaki sıkıntıların giderilmesi cilt böbrekler ve eklemlerdeki rahatsızlıkların tedavi edilmesi için son derece büyük avantajlar ve ilerlemeler sağlar.

 

Vadi SağdıçVadi Sağdıç