GÜNDEM
Giriş Tarihi : 01-10-2021 13:18   Güncelleme : 01-10-2021 13:18

Fiyatlarına Göre Bilezik Modelleri

Fiyatlarına Göre Bilezik Modelleri

 

Takı denildiği zaman,  akla ilk olarak bayanlar gelir.  Bunun sebebi çoğu takı modelinin bayanlara hitap etmesidir.  En çok tercih edilen modeller; kolye, küpe, yüzük ve bilezik modelleri olarak bilinir.  Bilezik birçok amaçla kullanılabilir. Buna göre de modelleri değişiklik gösterir. Genel de düğünler de geline takı yakmak amaçlı tercih edilir. Bu bilezik modelleri klasiktir.

Daha modern bir tarz isteyenler, kelepçe bilezik modellerini tercih edebilir. Yeşil altın, beyaz altın, gümüş ve pırlanta gibi çeşitleri vardır. Üretildiği malzemeye göre, fiyatlar değişiklik gösterir. ,22 ayar altın bilezik fiyatları yüksektir. Ekonomik ve günlük bir model arayanlar, gümüş bilezik modelleri tercih etmelidir.

Bilezik Modelleri Nelerdir?

Bilezik modelleri üretilirken, herkesin zevkine hitap edecek modeller olmasına özen gösterilir. Sade bir tarzı olanlar, düz modelleri tercih edebilir. Daha klasik ve ağır sevenler, taşlı ve desenli bilezikleri seçebilir. Model yelpazesi çok fazladır. https://www.assospirlanta.com/bilezik adresinden tüm modeller ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. İsteğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.

Vadi SağdıçVadi Sağdıç