GÜNDEM
Giriş Tarihi : 29-09-2021 11:40   Güncelleme : 29-09-2021 11:40

Salaş Pantolon

Salaş Pantolon

Salaş Pantolon

 

Model olarak daha geniş tutulan rahat kesim pantolonlara salaş pantolon denir. Bu pantolon modelini Marlene Dietrich ilk meşhur eden ünlü olsa da moda dünyasında tam anlamıyla 2014 ilkbahar-yaz sezonuna damga vurmuş ve kadınlar için artık vazgeçilmezler arasına girmiştir. Dar ve vücudu tamamen saran daha rahatsız kabul edilen pantolon modellerinin aksine geniş kesim pantolonlar daha çok tercih edilmeye başlanmış bu çabasız ve sade tarz kadınlar tarafından benimsenmiştir.

Salaş Pantolon Modelleri

Tesettür modasının dinamiğini oluşturan ana parçaların başında salaş pantolon modelleri geliyor. Ölçülü bir giyimi tercih eden kadınlar bu model pantolonları tunikleriyle hırkalarıyla veya oversize gömlekleriyle kombinleyerek şık ve rahat bir stile sahip oluyorlar. Bunun yanında bu modeli her vücut tipine sahip kadın kendine revize ederek kullanabilir.

Bacak boyunuz kısa ise bilek de biten bir pantolon boyu yerine daha uzun boyunu tercih etmelisiniz. Hatta kombininizi yüksek topuklu bir ayakkabı ile tamamlayarak olduğunuzdan daha uzun görünmüş olursunuz. Bilek de biten modeller ise uzun boylu kadınlara daha çok yakışacaktır. Sizde bu model de tarzınızı yansıtan pantolonları keşfetmek için https://www.paqu.com.tr/pantolon adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

Vadi SağdıçVadi Sağdıç