GÜNDEM
Giriş Tarihi : 29-09-2021 11:39   Güncelleme : 29-09-2021 11:39

Kız Çocuk Tişört Modelleri

Kız Çocuk Tişört Modelleri

Kız Çocuk Tişört Modelleri

 

Kız çocuk tişört modelini seçerken her ne kadar çocuklarımızın istediğine göre model seçseniz de onun sağlığını korumak da ebeveyninin görevidir. Sağlıksız ve boyalı, baskılı tişörtler konusunda biraz çekinceli davranmak gerekiyor.

Özellikle çocukların sevdiği ve favorisi olan çizgi film kahramanlarını görünce çılgına dönen çocuklarınızı zararlı madde içeren giysi kumaşlarından uzak tutmalısınız. En ideal ve sağlıklı kumaş seçiminden sonra da işlevsellik ve rahatlık ön planda tutulmalıdır.

Kız Çocuk Tişört Seçiminde Temel Yaklaşım

Çocukların yaşı ne olursa olsun kız çocuk tişört modeli beğenip alırken her şeyden önce çocuğun yaşı ve cinsiyeti göz önünde bulundurularak uygun kumaş ve işlevselliği ile rahatlığı ön planda olan tişörtler öncelikli tercih edilenlerden olmalıdır.  Ergonomik fonksiyonları olan tişörtler idealdir. Baskılı tişörtlerde kullanılan tekstil ürünün kimyasal içerikli olmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca pullu ya da payetli olan tişörtleri seçerken de çocuğunun yaşına göre zarar vermeyecek nitelikte olmasına dikkat edilmelidir. Her yaşa göre kategorilenmiş kız çocuk tişört ürünlerini incelemek istediğinizde https://www.breeze.com.tr/Kiz-Cocuk/Tisort  sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Vadi SağdıçVadi Sağdıç