MAGAZİN
Giriş Tarihi : 22-09-2021 13:42   Güncelleme : 22-09-2021 13:51

Dilek Pastanesi Yeni Fabrikasını 2022’de Açıyor

Dilek Pastanesi Yeni Fabrikasını 2022’de Açıyor

Dilek Pastanesi Yeni Fabrikasını 2022’de Açıyor

 

 

1957’den beri hizmet veren Dilek Pastanesi yeni fabrikasını 2022 yılında açıyor. Dilek Pastanesi sahibi Cabir Yazıcı, “Arnavutköy’de yer alan yeni fabrikamızı 2022 yılının başlarında hizmete sunmayı planlıyoruz” dedi.

 

Dilek Pastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Cabir Yazıcı konuya ilişkin şöyle konuştu: “35 bin metrekare kapalı alana sahip yeni fabrikamızın açılmasıyla Avrupa ve Türkiye’nin dört bir yanına franchaise verebileceğiz.”

 Dilek Pastanesi Sahibi Cabir Yazıcı

TATLI İMALATÇILARINA TEDARİK SAĞLANACAK

 

Günümüz şartlarında hammadde masraflarının ve personel çalıştırma maliyetlerinin arttığının altını çizen Dilek Pastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Cabir Yazıcı, “Fabrika açıldığında birçok tatlı imalatçısına tedarik imkanı sağlayacağız. Çekirdek bir ailenin bile tek başına usta olmadan kolay bir şekilde yönetebileceği, bir pastane altyapısı sunmayı planlıyoruz” dedi.

 

EVLER PASTANELERE DÖNÜŞECEK

 

Donuk ürün üzerine uzun yıllardır arge çalışmaları yürüttüklerini belirten Dilek Pastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Yiğit Yazıcı, “Fabrika açıldıktan sonra piyasaya sunacağımız yarı pişmiş ürünleri insanlar kolaylıkla evlerinde pişirip, aynı pastane tadıyla yiyebilecekler” ifadelerini kullandı.

 

DİLEK PASTANESİ ÜRÜNLERİ MARKETLERDE SATILACAK

 

2022 yılının başında Dilek Pastanesi’nin yeni fabrikasının faaliyete girmesiyle market ürün gruplarını da üretmeye başlayacağını dile getiren Yiğit Yazıcı, diğer market ürünlerinden farklı olarak, organik ve koruyucusuz ürünler üretip, marketlerde satışa sunacaklarını söyledi.

 

Online Pasta Sipariş

 

Hali hazırda İstanbul’un her bölgesine hizmet veren online.dilek.com.tr sitesi, fabrika bittikten sonra Türkiye’nin her yerinden sipariş almayı hedefliyor.

 

 

 

 

 

Vadi SağdıçVadi Sağdıç