GÜNDEM
Giriş Tarihi : 11-09-2021 09:44   Güncelleme : 11-09-2021 12:40

En mutlu günlerinde unutulmayacak büyük acı

Samsun’un İlkadım ilçesinde çok talihsiz bir olay yaşandı. Kızının düğününe gitmek için evden çıkmaya hazırlanan anne kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Düğün salonu yerine hastaneye giden gelin bu mutlu gününde hayatının en acı olaylarından birisini yaşadı.

En mutlu günlerinde unutulmayacak büyük acı

Karabük'te görev yapan Hemşire Kübra Sepetci ile Kütahya'da görev yapan hemşire Hasan Tunç düğün törenleri için memleketleri Samsun’un İlkadım ilçesine geldi. Oldukça heyecanlı geçen düğün hazırlıklarının ardından mutlu anlara çok az zaman kalmıştı. Gelin baba evinden düğün salonuna çıkış yapacağı sırada gelinin annesi 56 yaşındaki Beyhan Sebetci kalp krizi geçirdi.

Hemen olay yerine intikal eden 112 ekipleri evde kalbi duran anne Beyhan Sepetci'ye kalp masajı yapıp müdahale ederek ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdı. Düğün salonu yerine hastaneye giden gelin ve damat için zorlu bir bekleyiş vardı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen anne kurtarılamadı.

Kızının en mutlu gününde hayatını kaybetti

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisinde 56 yaşındaki anne için tüm müdahaleler yapıldı. Ancak anne kızının düğün gününde hayatını kaybetti. Gelin ve damat en mutlu günlerinde çok büyük bir acı yaşadı.