GÜNDEM
Giriş Tarihi : 02-09-2021 09:54   Güncelleme : 02-09-2021 09:54

Roller Kalem Seçilme Nedenleri

Roller Kalem Seçilme Nedenleri

Roller Kalem Seçilme Nedenleri

 

Kırtasiye malzemeleri arasında en fazla kullanılanlar, kalemlerdir. Mürekkep kalemin akışkanlığı ve kalitesi ile tükenmez kalemin uzun ömürlü olması, her iki kalemin olumlu özelliklerini taşıyan roller kalemin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Her ne kadar dolma kalemin kalitesini taşısa da roller kalem dolma kaleme göre çok daha ekonomik olması nedeniyle son yıllarda oldukça fazla ilgi görüyor.

Bununla birlikte roller; kağıt üzerinde tükenmez kaleme oranla üç kat daha fazla mürekkep bırakmaktadır. Yazı stilinin daha belirgin olmasını sağlayan kalemler, yazıların çok daha canlı ve belirgin olmasını sağlamaktadır. Tükenmez kalemin daha yağ bazlı olması kağıt üzerinde iz bırakmasına nedendir. Oysa roller kalemler ise su bazlı oldukları için daha akışkan ve yumuşak yazı deneyimi sunar. Çok kısa sürede kuruyabilen kalemler, ergonomik ve şık görünümü ile tercih edilmektedir.

Roller Kalem Fiyatları

Yazı stili kişilerin karakteristik yapısını belirler. Özellikle iş ortamında yazı için kullanılan kalemlerin kaliteli olmasına dikkat edilmesi gerekir. Yazı yazarken daha az hata olması ve güçlü bir imaj yaratması için roller kalem mükemmel bir seçenektir. Kullanışlı, zarif görünümünün yanında asil duruşu sebebiyle tercih edilen tüm roller kalemler için https://www.guvensanat.com/roller-kalem sayfasını ziyaret etmek yeterlidir.