GÜNDEM
Giriş Tarihi : 01-09-2021 18:11   Güncelleme : 01-09-2021 18:11

Şamdan

Şamdan

Şamdan

 

Mum ürünlerinin kullanımları için her dönem şamdan çeşitlerine ihtiyaç duyulur. Günümüzde şamdanlar da model olarak oldukça fazla seçenek bulunuyor. Çünkü mum ürünlerinin kullanımları artması ile; şamdanlarda model artışları oluyor.

Özel günlerin farklı atmosferleri genellikle şamdanlar ile sağlanıyor. Bu yüzden de şamdanlar estetik açıdan oldukça göze hitap etmesi bekleniyor. Çünkü özel masaların genel düzeni şamdanlar ile tamamlanıyor. Özelliklede organizasyon çeşitleri için şamdanlar özenli olarak seçilen ürünler arasında yer alıyor.

Günümüzde dekor amaçlı olarak da tercih edilen şamdanlarda bulunmaktadır. Son zamanların popüler dekor şamdanlar ise; nostaljik olan havan şamdanlardır. Görsel olarak havan şamdanlar etrafa farklı bir ambiyans katmaktadır. Özelliklede iş ortamları için minik havan şamdanlar hediye olarak kullanılıyor.

Şamdan Modelleri

Ülkemizde her dönemde şamdanlar tercih ediliyor. Çünkü şamdanları kullanmaya seven pek çok kişi bulunuyor. Günümüzde de bu yüzden farklı şamdan modelleri bulunmaktadır. Klasik olan modeller arasında cam modelleri bulunuyor.

Orijinal tarz sevenler için ise; toplu pirinç ya da konik şamdanlar tercih ediliyor. Farklı şamdan ürünlerine ise https://www.taymum.com.tr/collections/samdanlar ulaşılabilir.