GÜNDEM
Giriş Tarihi : 29-08-2021 20:32   Güncelleme : 29-08-2021 20:32

UEFA Avrupa Ligi Eşleşmelerinde Bikem Kanık’tan İlk Değerlendirme Geldi

UEFA Avrupa Ligi Eşleşmelerinde Bikem Kanık’tan İlk Değerlendirme Geldi

UEFA Avrupa Ligi Eşleşmelerinde Bikem Kanık’tan İlk Değerlendirme Geldi

 

Geçtiğimiz haftalarda Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen UEFA Avrupa Ligi grup aşaması kura çekimi, Galatasaray’ın karşılaşmalarda hangi grupta yer alacağını da belirlemiş oldu. Eşleşmelerin ardından Galatasaray spor kulübünün E Grubu’nda yer alacağı netleşti. E Grubu’nda ayrıca Lazio, Lokomotiv Moskova ve Marsilya takımlarıyla karşılaşacak olan sarı kırmızılıların başkan yardımcısı olan Bikem Kanık durum değerlendirmesi yaptı.

Kura çekiminin sonuçlanmasının ardından UEFA Avrupa Ligi eşleşmelerinde Galatasaray’ın E Grubu’nda yer almasını ve karşılaşacağı takımları öğrenen başkan yardımcısı Bikem Kanık, basın toplantısında konuşma yaptı. betpas giriş

Galatasaray Başkan Yardımcısı Bikem Kanık’ın Açıklamaları Dikkat Çekti

Galatasaray’ın bulunduğu grubu ve diğer takımları değerlendirmeye alan Kanık, enteresan bir grupla karşılaştığını ve ilgi çekici karşılaşmaların olacağını belirtti. Aynı zamanda "Kupadan sözü açtınız, kupa bizim stadımızda, müzemizde duruyor. Tabii ki bir kere daha ülkemize getirmek isteriz.’’ İfadelerini kullanarak bu sene de iddialı bir şekilde karşılaşmalara çıkacaklarını belirtti.

Konuşmasının devamında ‘’ Kura ile ilgili, güzel bir grup oldu. İlginç maçlar olacak. Enteresan bir grup oldu. Biz bu sene daha genç ve başarıya aç oyunculardan bir takım kurmaya çalıştık. Tabii ki genç oyuncuların; ülkeye, kulübe adaptasyonları için bir zamana ihtiyaç var. Ama bu zamanı söylerken de Galatasaray kendi genlerinde zaten Avrupa kupasına, Avrupa kupalarında yarışmaya çok alışık bir camia. Bu bizim kendi DNA'mızda var. Onların da bu duruma, Galatasaray'ın bu kültürüne uyum sağlayacaklarını ve kendilerini bu şampiyonada rahat hissedeceklerini düşünüyorum.’’ Sözlerini ifade etti ve takımının iyi bir performans sergileyeceğine inandığını da belirterek konuşmasını sonlandırdı.