SPOR
Giriş Tarihi : 28-08-2021 15:17   Güncelleme : 28-08-2021 15:17

Lillard Portland’dan Ayrılmayacağını Söyledi

Lillard Portland’dan Ayrılmayacağını Söyledi

Lillard Portland’dan Ayrılmayacağını Söyledi

 

Portland Trail Blazers süperstarı olan Damian lillard, henüz Portland’dan ayrılmayacağını ve Trail Blazers ile birlikte şampiyonluk kazanmak istediğini belirtmiştir. Yaz dönemi içerisinde NBA oldukça hareketli geçmiştir. Takas dönemi olduğu için de Lillard hakkında bazı takas söylentileri de ortaya atılmıştır. Ancak kendisi yer aldığı birkaç röportajında böyle bir durumun söz konusu olmadığını dile getirmiştir. Bunun üstüne Trail Blazsers ile geleceğine değinerek söylentileri durdurmayı istemiştir.

Kendisi Blazers üzerinden kazanacak olduğu şampiyonluğu düşünerek hareket ettiğini belirtmiştir. Denver’de elendikleri zamanda o takımın pek sağlıklı olmadığından bahsetmiştir. Bundan dolayı da hayal kırıklığına uğramış ve daha iyi iş çıkarmalıydık diye kendisini bu konuda üzmüştür.

Lillard her zaman Portland’da oynamak istediğini ve orada maçları kazanmak istediğini de söylemiştir. Bu söylediklerinin hala geçerli olduğunu da vurgulamaktadır. Her zaman daha iyisini yapması gerektiğini farkında olup bu işin ciddiyetini de hayatına yansıtmaya devam ettiğini söylemektedir. Tekrar ilk turda elenmek istemediğini ve bu nedenle çok daha iyi olması gerektiğini dile getirmiştir.

Kendisi sözlerini eğer bu durum için takas olması gerekirse olacağını ancak bu kararı henüz aldığını söylemiştir. Gerçeğinde Portland üzerinden şampiyonluk kazanmayı elde etmek istediğini söyleyerek noktalandırmıştır.

Anlayacağınız üzere ünlü yıldız Lillard henüz şuan için böyle bir durumun söz konusu olmadığını en azından bir süre daha bu takımda devamlılık sağlayacağını belirtmiştir. betist giriş

Vadi SağdıçVadi Sağdıç