SAĞLIK
Giriş Tarihi : 21-08-2021 13:45   Güncelleme : 21-08-2021 13:45

Garantili Araç Seramik Kaplama Nasıl Yapılır?

Garantili Araç Seramik Kaplama Nasıl Yapılır?

Garantili Araç Seramik Kaplama Nasıl Yapılır?

 

 

Garantili araç seramik kaplama sadece uzman firmamız tarafından gerçekleştirilir. İşletmemiz yılların verdiği deneyimler doğrultusunda bu uygulamayı kusursuz ve pratik bir şekilde gerçekleştirir. Bu sebeple sektörde lider bir konumda yer alıyoruz.

Sıradan araç bakım firmalarından farklı olduğumuzu vurgulayabiliriz. Uzman kadrolarımız ve yüksek teknolojili araç bakım malzemelerimizle aracınızı komple bir şekilde seramikle kaplıyoruz. Seramik kaplama aracınızın tüm dış etkenlerden korunmasını sağlar. Bu özel uygulamamızla aracınızı Güneşin olumsuz etkilerinden koruyoruz.

Bu işlemimizi diğer firmaların aksine birkaç dakika içerisinde tamamlıyoruz. Bu nedenle zaman kaybı yaşamanız söz konusu değildir. Seramik kaplamayla aracınız ayrıca daha görkemli bir görünüm elde eder. Tüm otomobil modelleri üzerinden seramik kaplama yapıyoruz. Bu bakımdan araç seramik kaplama konusunda bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Araç Seramik Kaplama Nedir?

 

2021 döneminde araç seramik kaplama en çok başvurulan hizmet kataloglarımız listesinde yer alıyor. Bu işlem doğrudan seramik malzemesi üzerinden aracınızın komple bir biçimde kaplanmasıdır. Seramik kaplama araç yüzeyine uyguluyoruz ve bu kapsamda orijinal boyasının korunmasını sağlıyoruz.

Cam yapımı ve hammadde üzerinden oluşturduğumuz araç folyo kaplama ve seramik kaplama yüzeyde donan nano teknolojisi sayesinde aracınızın orijinal boyasının tüm dış etkenlerden korunmasına destek olur. Seramik kaplama işlemimizde herhangi yan etkiler bulunmaz. Dolaysıyla aracınızın zarar görmesi söz konusu değildir.

Seramik Kaplama Özellikleri Nelerdir?

 

Seramik kaplama uygulaması uzmanlık ister. Özellikle internet dünyasından gördüğünüz birçok araç seramik kaplama firmalarının amatör olduğunu belirtebiliriz.

Seramik kaplama uygulamamız birçok özelliklere sahiptir. Bu işlemle aracınız daha estetikli bir görünüm elde eder. Ayrıca araç folyo kaplama bu işlem düşük bir maliyet sunduğundan ekonomik yönden de tasarruf yapabilirsiniz.

Seramik Kaplamanın Avantajları Nelerdir?

 

Modern bir otomobil uygulaması olan araç seramik kaplama birçok avantajlar sunar. Bu işlemle aracınızın orijinal boyası koruma altına alınır. Çizikler kolay bir biçimde gizlenebilir. Bu sebeple seramik kaplama otomobil sahipleri açısından büyük avantajlar sunar.

Sonax Detaylı İç Temizlik Aşamaları Nelerdir?

 

Sonax detaylı iç temizlik aşamalarımız oldukça fazladır. Otomobilinizin kapsamlı bir şekilde temizlenmesi açısından öncelikle bu işlemlerin sırasıyla ve kademeli bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir.

Bu kapsamda ilk olarak aracınızın iç döşemelerinin kir ve tozlardan temizlenmesi, aracınızın klima kanalları ve dip kısımlarının temizlenmesi, araç camlarınızın temizlenmesi ve parlatılması, bagaj içerisinin temizlenmesi ve son aşama olarak aracınızın iç kısımlarının doğrudan ozonla dezenfekte edilmesi gibi birçok aşamalarımız mevcuttur.

Sonax Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon Aracınıza Ne Gibi Faydalar Sağlar?

 

Sonax kapsamlı otomobil temizliği ve sterilizasyon işlemlerimiz aracınıza birçok faydalar sağlar. Öncelikle detaylı iç temizlik işlemlerimizde en kaliteli ürünler kullandığımızdan aracınızı mükemmel bir şekilde toz ve kirlerden arındırıyoruz. Bu doğrultuda detaylı iç temizlik araç içerisinin kusursuz bir görünüm elde etmesine yardımcı oluyoruz.

Araç Folyo Kaplama Nedir?

 

Merak edilen araç folyo kaplama en çok uygulanan araç bakım uygulamamızdır. Bu işlemde doğrudan paslanmayan ve uzun ömürlü olan folyo malzemesi kullanıyoruz. Bu özel malzeme sayesinde aracınız tüm dış etkenlerden korunur. Bunun haricinde detaylı iç temizlik aracınızın daha görkemli görünmesi açısından da folyo kaplama hizmetimizden güvenle faydalanabilirsiniz.

Araç Folyo Kaplama Neden Yapılır?

 

Folyo kaplama hizmetimiz birçok sebeplerden dolayı tercih edilir. Bu uygulamamız hem gereksinim ve hem de tamamen hobi amaçlı tercih edilir. Otomobillerin Güneş ışınlarından, toz ve kirlerden korunması amacıyla araç folyo kaplama hizmetimiz tercih ediliyor.

Araç Folyo Kaplama İçin Püf Noktaları Nelerdir?

 

Kaliteli araç folyo kaplama için bazı önemli püf noktaları söz konusudur. Öncelikle folyonun kaliteli olması üründen uzun dönemler boyunca faydalanmanızı sağlar. Folyo kaplama aracınızın parlaksı bir görünüm elde etmesi açısından idealdir.

Bu bakımdan eski model otomobiliniz için de bu hizmetimizi talep edebilirsiniz. Firmamız beklentileriniz doğrultusunda detaylı iç temizlik hizmetler sunar. Kurumsal web sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


 

Vadi SağdıçVadi Sağdıç