SAĞLIK
Giriş Tarihi : 21-08-2021 13:25   Güncelleme : 21-08-2021 13:25

Penis Büyütme Ameliyatında Dikkat Edilecekler Nelerdir?

Penis Büyütme Ameliyatında Dikkat Edilecekler Nelerdir?

Penis Büyütme Ameliyatında Dikkat Edilecekler Nelerdir?

 

 

2021 yılında penis büyütme ameliyatları 81 ilimiz üzerinden de sıklıkla gerçekleştiriliyor. Ancak burada dikkat edilmesi gereken birçok önemli hususlar söz konusudur. Bu cerrahi işlem amatör bir şekilde gerçekleştirildiğinde hasta sağlığı açısından risk etkenlerine neden olabilir.

Ayrıca hatalı bir şekilde uygulanan penis büyütücü ameliyatları beraberinde penis sağlığını da olumsuz yönde etkiler. Penis büyütücü ameliyatları ciddi uygulamalardır. Bu uygulamada yapılan en küçük hatalar beraberinde hastanın cinsel hayatının tamamen bitmesine yol açabilir.

İlk olarak bu işlemi yapan doktorun bu alanda gerekli eğitimleri alması ve kurumsal bir klinik merkezine sahip olması önemlidir. Garantili bir şekilde ameliyatlar yapılması ve ayrıca en uygun fiyat tarifeleri sunulması son derece önemlidir. Bu bakımdan penis büyütme ameliyatı öncesinde doktorunuzun beklentilerinize hitap etmesine dikkat etmeniz gerekir.

Penis Büyütme Ameliyatı Nedir?

 

Adından da anlaşılacağı üzere penis büyütme ameliyatı küçük boydaki penisin hem enine ve hem de boyuna ortalama olarak 2-3 santimetre kadar büyütülmesidir. Bugün bu alanda uygulanan birçok doğal tedavi yöntemleri de söz konusudur.

Ancak bu seçenekler üzerinden penisin özellikle kalıcı olarak büyütülmesi söz konusu değildir. Bu yöntemler genellikle geçici olarak etki sunabilir. Bırakıldığı günden itibaren penisin yeniden eski boyutuna geri dönmesi mümkündür. Bu sebeple sağlıklı ve kalıcı penis büyütme için tıbbi tedavi uygulamaları tercih edilmelidir.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

 

Bu uygulama doktor klinikleri arasında farklı biçimlerde gerçekleştirilebilir. Bazı kliniklerde sadece cerrahi müdahale seçeneği yer alırken bazı kliniklerde tüm tedavi yöntemleri bulunur. Bu kapsamda penis büyütme yöntemleri incelenerek en uygun hekim kliniği tercih edilebilir.

 Penis büyütülmesi operasyonu toplamda 3 değişik evre üzerinden gerçekleştirilir. İlk evre olarak cinsel organın gövdesi yapışık olduğu leğen kemiğinden ayrılarak doğrudan 2-3 santim kadar dışarı kaydırılır.

İkinci evre olarak penis çevresinde yer alan dokular mümkün olduğu kadar tabana bastırılır. Son evre olarak da göbek bölgesinden elde edilen yağ dokuları doğrudan penis çevresine enjekte edilerek cinsel organda gözle görülür düzeyde kalınlaşma elde edilir. Ayrıca 2021 penis büyütme fiyatları doktor sitesinden incelenebilir.

Penis Büyütme Mümkün müdür?

 

Yeni hastalar penis büyütme mümkün müdür yoğun olarak soruyor. Evet, bu işlem profesyonel doktor kliniği üzerinden gerçekleştirildiğinde mümkündür. Geçmiş yıllarda penisin tıbbi yönden kalıcı olarak büyütülmesi oldukça güçtü.

Bunun temel sebebi, yeteri düzeyde etkili tedavi seçeneklerinin olmamasıydı. Bugün itibariyle cerrahi yöntem haricinde yüksek teknolojili lazer ve radyo frekans gibi birçok farklı tedavi seçenekleri sayesinde penisin gözle görülür düzeyde büyütülmesi mümkündür. Bu da partnerlerin mutlu bir cinsel hayat sürdürmesini sağlar.

Penis Uzatma Ameliyatları Nasıl Yapılıyor?

 

Penis uzatma ameliyatları düşük riskli olan müdahalelerdir. Özellikle penis büyütme fiyatları sunan doktor sitesini incelediğinizde bu ameliyatların konforlu bir şekilde gerçekleştirildiğini video kayıtları üzerinden görebilirsiniz.

Penis uzatma ameliyatları genellikle lokal anestezi üzerinden uygulanır. Bu kapsamda hastaların ağrı hissetmesi söz konusu değildir.

Penis Büyütme Ameliyatı Öncesi Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Kaliteli penis büyütme fiyatları sunan doktor kliniğinden bu uygulama öncesinde bazı hazırlıklar yapmanız gerekir. Bu kapsamda kullandığınız ilaçlar hakkında doktorunuza ön bilgiler aktarmalısınız. Operasyondan önce sağlıklı beslenme ve uyku alımına özen gösterin.

Penis cerrahi müdahaleden önce mutlaka sigara, kafein ve alkolden uzak durmanız gerekir. Ameliyatın başarılı bir şekilde geçmesi açısından bu ayrıntılara dikkat etmeniz tavsiye edilir.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

 

Penisin büyütülmesi ameliyatı sonrasında da doktor kontrolünde hareket edilmelidir. Ameliyattan 28 gün boyunca cinsel hayattan uzak durulması ve bu süreç bittiğinde de doktor kontrolünde cinsel hayata devam edilmesi şarttır.

Bununla birlikte penis büyütme fiyatları ve ameliyatı sonrasında yani 30 gün boyunca ağırlık çalışmalarından uzak durulmalıdır.

Penis Büyütme Fiyatları Nedir?

 

2021 yılında merak edilen penis büyütme fiyatları düşük olması sebebiyle bu ameliyata yurtdışından gelen insanlar da faydalanabiliyor. Evinizin konforunda günün her saati penis kalınlaştırma ve büyütme operasyonu için doktor sitesinden randevu alabilirsiniz.


https://www.penisbuyutme.net/penis-buyutme-ameliyati/ hakkında bilgi için hemen tıklayın.

 

 

Vadi SağdıçVadi Sağdıç