SAĞLIK
Giriş Tarihi : 21-08-2021 13:03   Güncelleme : 21-08-2021 13:03

No Touch Lazer Güvenilir mi?

No Touch Lazer Güvenilir mi?

No Touch Lazer Güvenilir mi?

 

Göz lazer tedavisi olan ve göze hiçbir temas uygulanmadan gerçekleşen no touch uygulaması klasik yöntemlere göre daha güvenilir bir lazer tedavi uygulamasıdır. Göz içerisinde herhangi bir parça çıkarılmadan ya da müdahale yapılmadan dokunmaya gerek duyulmayan bir uygulama olarak günümüzde sıklıkla tercih edilir. DR. Berkant Bozdağ uzman hekim tarafından uygulama oldukça başarılı bir şekilde gerçekleşmesinden dolayı merkezimizden randevu alarak göz lazer tedavisini dokunma olmadan yaptırabilmeniz mümkündür.

No Touch Lazer Nedir?

No touch lazer göze herhangi bir temas olmadan gözde meydana gelen sağlık sorunlarının giderilmesi için geliştirilmiş bir teknolojidir. Miyop, hipermetrop ve astigmat gibi göz tedavilerinde başarılı bir şekilde uygulanır. No touch lazer fiyatları DR. Berkant Bozdağ tarafından hastalarımıza en uygun şekilde düzenlenerek göz teması olmadan uygulanabilir.

No Touch Tekniği Nasıl Uygulanır?

Göz rahatsızlıklarında uygulanan dokunulmadan lazer tedavileri için öncelikle damla damlatılır ve hasta herhangi bir acı ya da ağrı hissi yaşamaz. İşlem sonrasında dokunma ya da temas olmadan lazer ışınlarının etkisiyle gözün tedavisi gerçekleşir. Hastanın sadece yapması gereken yeşil ışığa bakması olup 1 dakika gibi bir sürede tamamlanmış olur.

No Touch Lazer Yöntemi Hangi Hastalara Uygulanabilir?

DR. Berkant Bozdağ merkezinde hastaların muayene edilmesinden sonra göz yapısı uygun olan herkese no touch tedavisi uygulanabilir. Kornea yüzeyi ince ve dik duran, daha önce katarakt ameliyatı olan kişilerde de uygulanmasında herhangi bir sorun yoktur.

Akıllı Lensin Yararları ve Avantajları Nelerdir?

Akıllı lensler merceğin görme kalitesini arttırarak kişinin rahatlıkla görme sorunlarına çözüm niteliğinde faydalı bir uygulamadır. Yakın, uzak ve orta seviyelerde odaklanma sağlar. Ömür boyu göz içinde kalabilir ve yaklaşık 10 dakika süren bir uygulama olup dikiş işlemi gerektirmeden yapılabilir.

Göz içi Akıllı lens Kimlere Uygulanır?

Göz içi akıllı lensler herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan katarakt ameliyatı yapılan herkese uygulanabilir. Yakın gözlüğü kullanan, uzağı göremeyen ve lazer tedavisi olamayan herkese DR. Berkant Bozdağ uzman hekimimiz tarafından güvenle akıllı lens uygulaması yapılabilir.

Akıllı Lens Fiyatları

Akıllı lenslerde maliyetler diğer uygulamalarda olduğu gibi bazı etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Akıllı lens fiyatları genel olarak merkeze, uzman hekimlere ve hastalara nasıl bir lens uygulaması yapılacağına göre farklılıklar gösterir. DR. Berkant Bozdağ merkezinde oldukça uygun maliyetlerle hastalarına akıllı lens uygulaması yaparak memnuniyet kazanır.

Göz Kapağı Yaşlanma Belirtileri Nelerdir?

Yaşlanma belirtilerinin ilk olarak görüldüğü gözlerde estetik işlemler alt ya da üst göz kapaklarına kolaylıkla yapılır. Yaşlanma belirtileri olarak göz kapaklarında kazayağı çizgileri, renk değişimleri, torbalanma şeklinde kendin gösterir.

Göz Kapağı Estetiği Yöntemleri Nelerdir?

Üst göz kapağı ve alt göz kapağı olmak üzere yapılan estetik işlemler farklı yöntemlerdir. Sarkmalar ve gevşeme gibi sorunların giderildiği bu estetik uygulamalarda hangi yöntemin kullanılması gerektiği uzman hekimler tarafından belirlenir. DR. Berkant Bozdağ tarafından hastalara uygulanan estetik işlemler en doğru yöntemler kullanılarak yapılır ve hastaların memnuniyetleri başarılı sonuçlarla gözlemlenir.

Göz Kapağı Estetiği Öncesi Sonrası Bilinmesi Gerekenler

Estetik uygulamalardan sonraki süreç bakım olarak oldukça kolaydır. İşlemlerden önce uzman hekimlerin önerilerine uyularak uygun bir süreç başlatılır. Sonrasında ise herhangi bir kozmetik ürün kullanılmadan güneş koruyucu ile bakım yapılması yeterlidir.

Göz Kapağı Estetiği Fiyatları 2021

Göz kapağı estetiği fiyatları tercih edilen yöntem ve sorunun nerede olmasına bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu durum için mutlaka DR. Berkant Bozdağ tarafından fiyat belirlenmesi yapılması için muayene olunması ve detaylı bilgi alınması önemlidir. Merkezde en uygun fiyatlarla doğru teknikler kullanılarak estetik operasyonlar gerçekleşir.