SAĞLIK
Giriş Tarihi : 10-08-2021 15:22

Baby Face Beauty ile Ciltte Fark Yaratın

Baby Face Beauty ile Ciltte Fark Yaratın

Baby Face Beauty ile Ciltte Fark Yaratın

 

Cilt rengini açan ve ince kırışıklıkların görünümü hızlı bir biçimde azaltan baby face beauty ciltteki gözenekleri sıkılaştırma, cilt canlandırma, ton dengesizliklerini giderme, akne izleri ve leke tedavisi gibi pek çok amaçla kullanılır.

Baby Face Beauty Nedir?

Saf içerikli dermokozmetik ampuller ile Thulium Lazer etkisinin birlikte kullanılarak uygulandığı bir yöntem olan baby face beauty oldukça etkili bir cilt yenileme, gençleştirme ve bakım sistemi olarak tanımlanabilir.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Cildin yaşına ve ihtiyaçlarına bağlı olarak uygulamada kullanılması planlanan, baby face beauty için özel olarak tasarlanmış, saf içerikli serumlardan hangilerinin kullanılması gerektiği belirlenir. Ardından lazer atışları ile cilde mikro kanallar açılıp hazırlanan serumlar deri altı dokulara aktarılacak biçimde yedirilir. Anestezi kullanılmadan tek seans veya kişiye özgü hazırlanan protokoller takip edilebilir.

Bölgesel İncelme Nasıl Yapılır?

Vücudun bazı kısımlarında gözlemlenen yağ birikmelerini ortadan kaldırmak amacı ile tercih edilen bölgesel incelme, günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilir. Bu uygulama yardımı ile koldaki, bacaktaki, bel ve karındaki, basendeki fazla yağlar, tercih edilen metoda göre problemsiz olarak giderilir.

Cilt bölgesel incelme yöntemleri ile hasar görmeden deri tabakası altında bulunan yağlar soğutulur ve kullanılacak olan özel petlerle kapanan bölgeden vakum işlemi ile yağ tabakasının donması sağlanır. Donmaya başlayan yağ tabakası daha sonra kristalleşerek ağır ağır yok olmaya başlar.

Bölgesel İncelme Yöntemleri Nelerdir?

Bölgesel incelme konusunda sık olarak tercih edilen soğuk lipoliz; göbek, basen, bacak gibi bölgelerdeki oluşan yağları kalıcı olarak azaltmaya destek olur. Bu uygulama tek seansta acı hissedilmeden ve pratik bir biçimde yapılır. Bu anlamda bölgesel incelme ile kişilerin talepleri doğrultusunda bir incelme sağlanmış olduğu gibi yağlar da kalıcı olarak vücuttan uzaklaşılır.

Bölgesel İncelme Fiyatları

Medikal estetik konusunda gerçekleşen teknolojik gelişmeler, kullanılan cihazlar ve ürünler günümüzde kişilerin pek çok ihtiyaçlarını en iyi biçimde karşılayacak şekilde ilerlemiştir. Özellikle bölgesel incelme konusunda tercih edilen yöntemler istenen sonucu elde etmede başarılı bir role sahiptir.

Bu konu da birbirinden farklı özellikte yöntem ve teknikler bulunur. Buna bağlı olarak bölgesel incelme fiyatlarına pek çok unsur etki ettiği için net bir fiyat belirlenmesi söz kopmuşu değildir.

Hydrafacial Uygulaması Ne İşe Yarar?

Kişilere uygulanan Hydrafacial işleminde, yaşlılığa bağlı şekilde meydana gelen kırışıklıklarda önemli oranlarda azalma meydana gelir. Cilde yapılan vitamin takviyeleri ile yağ oranının dengelenmesi sağlanır. Hydrafacial işleminin en önemli etkisi ise İlk seanstan sonra cildin çok daha parlak ve canlı görünmesini sağlamasıdır. Ergenlikte oluşan sivilce ve çeşitli cilt lekeleri hydrafacial sayesinde birkaç seansta yok edilebilir. Ancak hydrafacial fiyatları yapılan işlemin sayısına bağlı olarak değişebilir.

Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial cilt bakım yönteminde öncelikle vakum teknolojisinden yararlanılarak gözeneklerde açılma sağlanır. Devamında ise gözeneklerden cilt altına B, D ve E vitaminleri ile pek çok mineral, masaj yapılarak cilde yedirilir.

Vakum teknolojisi aracılığı ile hem cilt yüzeyindeki hem de deri altındaki ölü hücreler önemli derecede temizlenir. Bu sayede cilt kendini toparlayarak sağlıklı bir görüntü alır ve seans sayısına bağlı olarak hydrafacial fiyatları değişiklik gösterir.

Hydrafacial Uygulama Avantajları

Hydrafacial, ciltteki farklı sorunların tedavisine tek bir uygulama ile aynı anda çözüm sunabilir. FDA onaylı olan hydrafacial; acısız ve kısa bir süre içinde uygulaması yapılabilen pratik bir yoldur. Bu bakım ve tedavi uygulanırken ciltte herhangi bir tahriş, iz olmamasına dikkat edilmelidir. Uygulama yapılan yere ve birtakım faktörlere bağlı olarak hydrafacial fiyatları farklılık gösterir.