SAĞLIK
Giriş Tarihi : 10-08-2021 13:38

Soğuk Lipoliz Nasıl Yapılır?

Soğuk Lipoliz Nasıl Yapılır?

Soğuk Lipoliz Nasıl Yapılır?

 

Soğuk lipoliz tedavisinde kullanılan makinanın bir kolu öncelikle kişilerin yağ dokularının bulunduğu yere yerleştirilir. Daha sonra vücudun korunması için belirlenen yere koruyucu bir mendil yerleştirilir. Daha sonra makina soğutma işlemi yaparak yağ dokularını parçalar. Soğuk lipoliz fiyatları da kişiye uygulanan işleme göre değişir.

Her bireyin işlemi farklı olacağı için soğuk lipoliz fiyatları da kişiye özel olarak verilir.

Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanır?

Soğuk lipoliz işlemi kemik dokusu olmayan her bölgeye yapılabilir. Bununla beraber bel kalça kol bacak gibi yerlerde yağ dokuları bulunan herkeste de yapılabilir. Eğer kişinin belirli bir rahatsızlığı var ise bunu mutlaka doktoru ile paylaşmalı ve varsa ilaçları hakkında bilgi vermelidir. Bunun nedeni bazı hastalarda bu işlemin yapılamamasıdır. İşlem öncesinde soğuk lipoliz fiyatları öğrenilmelidir.

Bölgesel Kilolar ve Bölgesel Zayıflama Yöntemi

Bölgesel kilolardan kurtulmanın alternatifi ya bölgesel spor ya da bölgesel tedaviler olurken bölgesel zayıflama fiyatları da önemlidir. Tümden kilo vermek istemeyen ve özellikle belli bölgelerden kilo vermek isteyen kişilerin tercihi olan bölgesel zayıflama vücudunuzda istediğiniz bölgeden kilo vermeniz için kullanılan bir yöntemdir.

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Bölgesel zayıflama kişilerin belirli bir bölgelerinde yağların toplanması ile oluşan estetik bir problemdir. Bu problem kişilerin sosyal yaşamlarını oldukça olumsuz etkilemektedir. Bunun için başvuran tedavilerden biri olan bölgeselzayıflamave bölgesel zayıflama fiyatları oldukça makul bir seviyededir.

Bölgesel Zayıflana Yöntemleri Nelerdir?

Bölgesel zayıflama kişilerin ihtiyaçlarına göre birden çok şekilde yapılır. Bu yöntemlerden başlıcaları lipoliz elektro terapi ve presso terapidir. Kişilerin belirli rahatsızlıklarına ve ihtiyaçlarına göre belirlenen bu yöntemler kişiden kişiye göre farklılık gösterir. Bununla birlikte bölgesel zayıflama fiyatları da bu yöntemlere göre farklılık göstermektedir.

Bölgesel Zayıflama Çeşitleri

Bölgesel zayıflama tedavisi için bir de fazla çeşit olup bu çeşitlerin her biri kişilere uygun tedavilere göre belirlenir. Kişinin bünyesine ve rahatsızlığına göre hangiçeşit tedaviye ihtiyaçvar ise o tedavi uygulanır.

Bölgesel Zayıflama Fiyatları

Bölgesel zayıflama fiyatı oldukça makul bir seviyede belirlenen ve kişiden kişiye göre değişen bir tedavi şeklidir. Tercih edilen ve son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile kendini geliştiren bu tedavi son yılların gözdesi haline gelmiştir.

Karbon Peeling Nedir ve Nasıl Yapılır?

Karbon Peeling teni çok kapalı olan kişilerde lazer epilasyon işleminin yapılabilmesi için karbon sıvısı ile gerçekleştirilen bir işlemdir. Bu işlemde öncelikle kişinin cildi temizlenir ve daha sonra karbon sıvısı yüze sürülür. Kişinin cilt rengi lazer epilasyonunda oldukça önemli bir yer taşıyıp cilt rengi için sürülen karbon sıvısının emilimi sağlanır.

Emilen karbon tedavi için gerekli olan cilt rengini yerine getirir ve şiddetli belirlenmiş lazer işlemi kişinin cildine uygulanma işlemine geçilir. Bu tedavi oldukça dikkat isteyip karbon peeling fiyatları da buna göre belirlenir.

Karbon Peeling Faydaları Nelerdir?

Karbon Peeling işlemi ciltte soyulma oluşmadan derinin yenilenmesine katkıda bulunur. Cildin yağ ve nem dengelemesine katkıda bulunur ve cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olur.  Ciltte parlaklık ve cilt tonunun eşitlemesine yardımcı olur.

Eğer daha önceden cilt işlemi yapılmış ise bu işlem onun etkisini artırmaya katkı sağlar. Bu işlem yaz aylarında da uygulanmasında herhangi bir sakınca yoktur. Bütün bu özelliklere sahip karbon peeling fiyatları da olukça uygundur.

Karbon Peeling Öncesi Sonrası Bilinmesi Gerekenler

Karbon Peeling öncesi dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar vardır. Bunlara dikkat edildiği taktirde kişiler daha sağlıklı bir işlem geçirip daha sağlıklı bir iyileşme süreci geçirirler. Bu tedavi öncesi kişiler mutlaka sigara tüketimini bırakmalıdırlar.

Sigara vücuttaki oksijen oranını düşürdüğü için iyileşme toparlanma süresini daha geç bir hale getirir. Kişi bu iyileşme sürecindeki cildine doktor tavsiyesince bir şeyler uygulamalı ve bu doğrultuda hareket etmelidir. İşlem sonrası kullanılması gereken her türlü ilacı aksatmadan kullanıp kontrollerini aksatmamalıdır.

Karbon Peeling Fiyatları

Kişilere uygulanan Karbon peeling fiyatları kişilere uygulanan tedavi ve yöntemlere göre değişiklik gösterir. Uygulanan tedavi tedavinin süreci ve seans sayısına göre değişen karbon Peeling fiyatları bunların yanı sıra doktor ve kliniğe göre de değişiklik gösterir. Kişiler daha uygun bir kalitede hizmet almak için önceden doktor ve klinikler hakkında detaylı bir bilgi alıp daha sonra en uygun fiyat garantisi sunan tarafı seçmelidir. Böylece hem cebi rahat edip hem de en güzel hizmetten yararlanmış olur.

Vadi SağdıçVadi Sağdıç